Tip na online hru – Erotickahra.cz

Dnes pro vás máme další tip na „hru“, kterou si můžete zahrát přímo ve svém webovém prohlížeči. Nemusíte tedy nic stahovat a funguje i na mobilu či tabletu. Stránka na které si můžete zahrát je Erotickahra.cz, nebo pokud preferujete z nějakého důvodu více angličtinu, můžete jí najít i pod jménem sextasks.com Jedná se o dost podobnou hru jakou je hra Loveee, kterou jsme vám představili nedávno. (odkaz na tip zde)

Na stránce se stačí zaregistrovat a můžete pak již vesele hrát. Při zakládání hry si musíte přidat minimálně dva hráče. Je fajn tedy, že si hru můžete zkusit i ve více lidech. Nevím tedy zda si na to někdo troufne, ale proč ne že 🙂 Nachází se zde, ale i sada párty úkolů a ty využijete právě při více hráčích. I zde, ale nejde spustit hra pouze se stejnými pohlavími. Musí být tedy vždy přítomna alespoň jedna žena a jeden muž.

Po založení postav si u každé postavy navolíte s kolika oblečením začíná a přidáte si nějaké další extra balíčky úkolů, tedy pokud je máte. Většinu si musíte koupit, ale některé balíčky jsou zdarma. Případně si můžete zvolit zda chcete zahrnout i vlastní úkoly.

Nakonec si před spuštěním hry navolíte jak dlouhé mají být různé části hry. Ty se zde nazývají: Hrajeme si, Předehra a poslední část je Sex. Pak vám již hra sama říká co máte dělat, respektive kdo má co s kým dělat 🙂

Zaškrtáváte zda jste úkol splnili, či ne a jdete dál. Na konci hry vidíte kdo splnil více úkolů a tím pádem vyhrál.

Na stránce si mimo jiné můžete tvořit vlastní úkoly, nakoupit balíčky a nebo se podívat na seznam uživatelů a zkusit si najít spoluhráče. 🙂

Víc myslím, nemá cenu psát. Zkuste a uvidíte, zda vás to bude bavit. Pokud jste zkoušeli Loveee a nebavilo vás, nejspíše vás nebude bavit ani toto. Ale kdo ví, třeba vás úkoly na Erotické Hře budou bavit více. A jelikož jsme získali i VIP účet pokusíme se vám časem přinést i recenzi.

ko-fi

Reply