Tip na knihu – Jeho banán

Takže jen na začátek jsem zpět (já teda nikam neodešla ani neodjela 😉 ), nemůžu slíbit, že budu přidávat něco každý týden, ale budu se snažit alespoň nepravidelně.

Pokud jste tuto knihu četli nebo o ní alespoň slyšeli, tak víte o co jde. Ale pokud o ní nevíte vůbec nic a jste zvědaví, tak se vám budu snažit sdělit o čem je. Tato kniha není pro puritány/-nky, protože je v ní popsána soulož, ale co by jste taky od takové knihy čekali, že 😉 Ale není to žádné porno, prostě normální erotický román. Když kniha vyšla, tak kolem ní bylo celkem velké halo, proto mě také zaujala. Ale myslím, že spíš patří mezi průměrné, ani příliš nenadchne a ani neurazí.

Hlavními postavami jsou Nataša a Bruce. Nataša je vlastně takové „střívko“, které přitahuje pohromy, zato Bruce je pravý opak, vše musí mít pod kontrolou. Bruce je úspěšný podnikatel a miliardář a Nataša se má stát stážistkou v jeho firmě, aby na něho vyšťourala nějakou špínu. Jenže udělá to co je zapovězeno, sáhne Brucovi na jeho banán, začne se s ním dokonce ládovat. Co z toho může tedy vzejít?

To se samozřejmě dozvíte po přečtení knížky.

ko-fi

Reply