Tip na knihu – Ostrov poslušnosti

Já jí poslouchám jako audio knihu a to díky Georgo, protože mi na ní poslal odkaz a za to mu děkuji 🙂 Ještě jsem jí tedy neposlechla celou, ale to vůbec nevadí, protože už mi moc nechybí.

Knihu napsala britská autorka Marina Anderson a příběh je o mladé ženě jménem Natalie Bowenová, která je kariérně velmi úspěšná, ale její osobní život za moc nestojí. Ale má se to změnit díky jejímu pobytu v luxusním středisku, kam jí doporučila její kamarádka. Ovšem nic bližšího jí neřekla, takže Natalie neví co má očekávat, ale doufá, že se jí díky tomu zlepší její sexuální život.

Můžete se těšit na pravou erotiku a myslím, že je to právě ten tip knihy, která vás nažhaví. Tady si o ní můžete přečíst něco víc.

4 komentáře u „Tip na knihu – Ostrov poslušnosti

      1. Na takový ostrov bych se někdy chtěl dostat:) Zjistit jestli bych to zvládl… Tyto knihy mám rád. Vlastně i nejen s BDSM tematikou😊

        1. Tak jsem jí včera doposlechla a líbila se mi určitě víc než 50 odstínů. Přesně to říkal i Reaven, že by to chtěl zkusil 🙂 tak kdybys zas o nějaké knize věděl, tak dej vědět 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *