Tip na komiks – Sunstone

Popravdě na tento komiks jsem chtěl upozornit již dříve. Přečetl jsem snad všechny díly na internetu v angličtině. A tak když mi Darkmína řekla, že by měl vyjít v tištěné formě i v češtině, bylo jasné, že si ho budu muset pořídit. A jaký je samozřejmě lepší důvod se o tomto komiksu zmínit než tento, že?

A proč by vás mohl zajímat? Mne například hned zaujala kresba, která se mi prostě líbí. Ale co vás asi bude zajímat víc je erotika. A ta prostupuje celým komiksem. Osobně se mi dost líbil i příběh i když se nevyhne klasickým klišé (bohatá domina).

Celý příběh se točí kolem Lisy a Ally. Lisa se už od mládí ráda poutá a píše erotické povídky, Ally je zase úspěšná programátorka, která má vlastní dům a především pořádnou sbírku hraček a oblečků. Příběh je vyprávěn právě z pohledu Lisy a začíná ve chvíli, kdy se obě dohodly na schůzce. Ani jedna z nich se nepovažuje za lesbu, přesto si tak rozumí a mají společné touhy a fantazie, že se to rozhodnou zkusit i v reálu. Co spolu všechno zažijí a jak jim to společně bude klapat se již budete muset dočíst sami.

Komiks je od autora Stjepana Šejiće. A jen pro upřesnění, první svazek který obsahuje první dva díly komiksu vydalo nedávno vydavatelství Crew. A za mě rozhodně doporučuji. Už jen proto, že v budoucnu bych rád uvítal více takovýchto komiksů i v češtině.

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply