Tip na film – Vrtěti ženou

Vím, že jsem tenhle film tady už zmínila, ale zaslouží si, abych o něm napsala víc. Mě osobně se hodně líbil, jak příběh, tak i postavy. A vlastně i můj poslední tip byl na film, který se tématem léčení ženské hysterie zabýval. Ale řeknu narovinu, že se mi více líbil právě tenhle film. A teď už k příběhu.

Mladý lékař Mortimer Granvill vidí lékařství ve viktoriánské Anglii jako dost zaostalé. A rád by zkoušel nové metody, ale bohužel jeho kolegové s ním moc nesouhlasí a proto se nakonec ocitne u doktora Roberta Dalrympleyho, který se zabývá léčbou ženské hysterie. A právě to je pro Mortimera vlastně výhra, protože doktor Dalrympley se různým novinkám nebrání, spíš naopak. Když společně se svým přítelem vyrobí vlastně takový vibrátor a díky němu dojdou ženy klidu a uvolnění, tak nemají o pacientky nouzi.

Film vřele doporučuji. Pokud si budete chtít pustit romantickou komedii, která je mírně říznutá erotikou, tak neváhejte. Je mi jasné, že moc vás takových není co máte rádi romantiku, ale pro jednou by se vám nic nestalo ne 🙂 ne dělám si srandu, nechci nikoho nutit. Ale kdyby přeci jste si chtěli o filmu přečíst víc a dozvědět se o něm, tak tady máte odkaz.

ko-fi

Reply