Tip na obchod – MHSexshop.com

Na blogu již máme tipy na vše možné, tak proč ne třeba na nějaký obchod? Co takhle tedy rovnou doporučit jeden z těch nejlepších, nejlepší alespoň co se týče latexu. Což jak víte je pro mě velké plus 🙂

MH Sexshop jsem našel již před několika lety (přijde mi to jako věčnost), když jsem si chtěl pořídit svůj první latexový kousek a můžu říct, že to je snad nejlepší možnost pro každého, kdo chce s latexem začít. Ale o tom více v jiném článku, který chci napsat. 🙂

Věřím, že MH Sexshop většina z vás zná, ale pro ty kteří ho náhodou minuli, určitě se tam skočte podívat (já osobně doporučuji i odebírání novinek, mají tam zajímavé tipy 😉 ). A co, že zde najdete? No jako ve většině sexshopů samozřejmě erotické hračky. Tady není možná výběr jako v jiných obchodech, pořád zde najdete vše důležité, ale řekl bych že se MH Sexshop snaží mít hlavně kvalitní hračky. Například originální Magic Wand u nás jinde neseženete. A já samozřejmě pokukuji i po tomto kvalitním pásu cudnosti Pubic Enemy No2.

V čem dle mě tkví hlavní lákadlo MH Sexshopu, hlavně tedy pro každého fetišistu, je ta velká nabídka latexu a dalšího fetiš oblečení. A nejsou to jen klasické oblečky, které najdete v každém druhém sexshopu, ale i kousky od známých výrobců jako je třeba Simon.O. Už jen pro to si myslím, že obchod je super jak pro začátečníky, tak pro ty co už vědí co chtějí a od latexu vyžadují. Snad každý si zde musí najít to své a nemusí si tak z jednoho obchodu objednávat rukavice a z druhého masku, tady najdete všechno přehledně a na jednom místě.

A když už budete kupovat nějaký ten latex, nezapomeňte i na ochranné přípravky. A na silikonový olej, který dodává lesk, usnadní vám oblékání a zároveň vaše milované kousky chrání, ale více se o něm rozepíšeme ještě v jiném článku 😉 My na něj rozhodně nedáme na něj dopustit!

A pokud si náhodou nevíte rady s velikostí nebo se chcete jen na něco zeptat, rozhodně se nemusíte bát, nám vždy rychle poradili.

Jak jde asi poznat, zkušenosti s MH Sexshopem máme jen ty nejlepší. A jaké máte vy? Dejte nám vědět.

ko-fi

Reply