Tip na seriál – Hříšná touha

Víme, že není pondělí, ale jelikož je 23.12., tedy den před Štědrým dnem, tak jsme si řekli, že bychom vám mohli nadělit alespoň takový malý dárek v podobě tipu. Dlouho žádný tip nevyšel, nechceme se na nic vymlouvat, ale teď je to vážně hektické. Máme novou životní etapu a je to znát. Tím nechci říct, že na blog kašleme, ale je prostě míň času.

Tak a teď k dnešnímu tipu. Vlastně i nám byl doporučen, takže děkujeme za jeho doporučení.

Seriál Hříšná touha je mexický a nevím jak vy, ale já si hned představila nějakou telenovelu. Ale musím říct, že to bylo lepší než nějaká telenovela 🙂 Hlavní hrdinkou je univerzitní profesorka Alma, která je vážně kočka. Jejím manželem je vážený soudce Leonardo a spolu mají šestnáctiletou dceru Zoe. Jejich život vypadá na první pohled perfektně, ale Alma podezřívá Leonarda, že ji podvádí se svou asistentkou.

Alma vyrazí se svou kamarádkou Brendou na večírek a tam poznává mladého a velmi přitažlivého Daría, no a i když se snaží sebevíc, vyspí se s ním. Alma na Daría nemůže zapomenout a vlastně asi ani nechce. Ale potom přichází šok v podobě Brendininy sebevraždy. Ale byla to vážně sebevražda?

Seriál má 18 dílů a každý díl má něco přes půl hodiny, takže to se dá zkouknout za chvíli. Koukali jsme na něj na Netflixu, takže pokud nevíte na co kouknout, určitě seriál zkuste. Je to takový erotický thriller a erotické scény tam vážně nechybí, je jich tam dost. Jen ten konec mi přišel takový celkem divný. Ale pokud jste už seriál viděli a líbil se vám, tak mám dobrou zprávu, bude druhá řada 😉

Napište nám vaše dojmy ze seriálu, budeme rádi.

Reply