Tip na web – Lock-Master.com

Dlouho jsme tu neměli tip na nějakou zajímavou stránku. Ikdyž popravdě nevím jestli to spíše nezařadit mezi komix. Ale na stránce Lock-Master jich najdete více, takže tak. Jak jsem před chvílí prozradil na stránce Lock-Master.com naleznete především komixy, či kratší příběhy. Mě především zaujala autorova pozdější tvorba, ikdyž i starší kousky stojí za shlédnutí.

Nejedná se o klasicky kreslené komixy, ale o 3D rendery. Osobně mám radši komixovější podobu, ale tyto výtvory mě docela uchvátili. Rendery, především z posledních „komixů“ jsou opravdu povedené. A samozřejmě je v nich ve vysokoé míře obsažen latex a především bondáž. A to pomcí různých okovů a pout. A tahle kombinace je poslední dobou moje nej kombinace.

Autor se nebojí zapojovat různé sci-fi a fantasy prvky a musím uznat, že se mi to opravdu líbí jak je autor nápaditý. Jediná nevýhoda je, že to celé není zdarma. Ale to je vcelku pochopitelné. Přístup si můžete zajistit díky Patreonu za 5$ nebo 10$. Já bych však spíše doporučil odběr přímo na stránce za 8$, kdy získáte přístup ke všemu také. Na stránce najdete jen několik posledních děl. Pokud zatoužíte po více obrázcích, pak můžete zamířit na dropbox, kde má autor velkou spoustu komixů a také pár animací. Sám jsem to celé ještě nestačil prohlédnout.

Nečekejte kdo ví jak promyšlené a napínavé příběhy. Ty jsou jen takový doplněk. Ikdyž především v sérii Asylum je textu a příběhu již dost. Jak obrázky a komixy vypadají najdete všude okolo a tak si můžete udělat snadnou představu proč se mi tak líbí. 🙂

trailer
ko-fi

Reply