Tip na seriál – Sexify!


Super seriálů a filmů ohledně erotiky není nikdy dost. A proto vám přinášíme další tip. Opět se jedná o seriál který můžete najít na netflixu. Jedná se o polský seriál, který sleduje především …

Vysokoškolačku která se snaží vyhrát celostátní soutěž. A je pro to ochotna udělat vše. Takže když jí profesor řekne že její současný projekt není dost sexy, rozohdne se udělat aplikaci která pomůže ženám k orgasmu. S tím jí začne pomáhat spolubydlící, která však bydlí u přítele se kterým ale není spokojená co se sexu týče a sousedka z vedlejšího pokoje, která má sex kdykoliv chce. Obě však mají problém dosáhnout orgasmu. Do toho se ještě připlete spolužák usilující také vyhrát soutěž a nebojí se použít ani špinavé taktiky.

Čím vším si hrdinky budou muset projít zjistíte v seriálu, já vám prozradím že nudit se nejspíš nebudete. Seriál jede spíše na komediální notu. Nečekejte že by jste se smáli v jednom kuse, ale seriál má takovou příjemnou notu ač se nevyhýbá závažným tématům. Seriál se sice točí kolem sexu a ženského orgasmu, nečekejte však nic explicitního.

Za nás rozhodně palec nahoru. Určitě zkuste alespoň pár epizod a uvidíte. Škoda jen že výsledná aplikace neexistuje protože bychom jí neváhali vyzkoušet 😀.

Tralier:

ko-fi

Reply