Tip týdne – Aplikace Obedience

Dlouho jsme tu neměli žádný tip na aplikaci do telefonu. A tak se s vámi dnes podělím o jednu super appku pro android. Jak už název vypovídá jedná se o prográmek, který udělá radost všem BDSM+ naladěným lidem. Pomůže Pánovi udělat si pořádek v tom jak se má subinka čí subík chovat, co má za úkoly a i jak je plní. Zároveň i submisivovi dokáže pomoct s tím, že si vše nemusí pamatovat, ale může se podívat.

A jak že to funguje? Úplně jednoduše. Nejprve je potřeba si vytvořit účet a propojit si ho s partnerem. Pozor, aplikace dovoluje si propojit i více partnerů. Můžete tak mít více submisivů pod sebou. Každý pak má své úkoly a své hodnocení. Můžete mít i dominanta a zároveň submisiva. Jediné co zatím nemůžete je mít na jednom účtů více dominantů. Co vám však brání si vytvořit více účtů, že? 🙂 Když jste všichni propojeni, dominant už pouze vytváří pravidla chování, nebo úkoly. Může nastavit, jak často se má daný úkol plnit, nebo popřípadě pravidlo kolikrát co nesmí udělat. Dá se tam tedy vytvořit opravdu vše možné, jen to chce pořádně promyslet. Již několikrát se mi stalo, že jsem to zadal špatně a Darkmína pak byla rozčarovaná z toho proč jí body ubývají. K úkolu zadáte i odměnu v určité hodnotě bodů. Můžete i zadat co se stane když submisiv úkol nesplní. Může se jednat o odečtení bodů nebo třeba rovnou nějaký trest. Tresty si musíte přednastavit. Vždy je důležité správně nastavit do kdy a kolikrát se má daný úkol splnit. Aplikace totiž odměny a tresty rozdělí až po vypršení času. U úkolů také můžete vybrat kdo je oprávněn úkoly schvalovat, že jsou splněné a upravovat je, zda dominantovi mají chodit upozornění o splnění a tak dále. Samozřejmě to nejdůležitější je nezapomenout splnění úkolu před vypršením času potvrdit. Často se nám stávalo, že na to jsme zapomínali. Nevím jestli při nedávném updatu, nebo jsem si toho nevšiml, ale aplikace má možnost aby se vám připomněla, že toto máte udělat.

Při tvorbě úkolů se dá opravdu vyřádit. Teď to horší, ve free verzi se dá nastavit pouze 7 úkolů. Pokud chcete víc, musíte si zaplatit pro verzi, která bohužel nemá možnost jednorázového zaplacení, ale je ve formě předplatného. A navíc ji musí mít zaplacenou oba partneři. Jak už to tak bývá měsíční předplatné vyjde pěkně draho (89,99,- kč / měsíc). Za to roční se již dá skousnout (369,99,- kč / rok). Možnost je předplatné na 3 měsíce (179,99,- kč) a půlroční (279,99,- kč). Za předplatné získáte ještě možnost nastavení upomínky ke každému úkolu jednotlivě a možnost změnit si barevné téma aplikace.

Další věcí je samozřejmě tvorba trestů, ale i odměn. Za bonusové body si totiž submisiv může koupit od dominanta nějakou odměnu. Je to taková skvělá motivace pro submisiva, který se o to více snaží vás potěšit. Navíc pokud se submisiv chová vzorně, můžete mu třeba pár bodíků připsat. Aplikace sleduje chování submisiva a dá vám přehled, které úkoly jsou pro něj náročnější než jiné. To uvidíte v jednoduchém grafu.

Popravdě se s appkou stále učím a s Darkmínou jsme ji zatím nepřevedli do ostrého používání. Musím uznat, že tato appka může být mocný nástroj. Zatím si vystačíme s free verzí a pokud se nám osvědčí možná si pořídíme na čas i nějaké to předplatné. Navíc může skvěle fungovat i když partneři nejsou spolu. A dokážu si i představit, že by se dala využít i ve vztahu na dálku. Ale to by chtělo určitě otestovat… Takže která domina se hlásí? 🙂 🙂

Aplikaci si můžete stáhnout zde:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.obedience&hl=cs

ko-fi

Reply