Tip na hru – Loveee

Dnes pro vás máme tip na hru. A pozor, tentokrát se jedná o hru kde nemusíte nic stahovat. Můžete si ji užít totiž přímo v prohlížeči. Navíc tento tip je speciální ještě něčím. Byli jsme na ni upozorněni přímo od čtenáře. Tímto díky za tip a pokud někdo bude mít i jiný tip, neváhejte nám napsat a my to sdělíme i ostatním.

Ale pojďme už k věci. Hru si můžete zahrát na stránce https://loveee.app/ a je plně zdarma. Super věc je, že si i můžete zvolit jeden ze 3 podporovaných jazyků. Těmi jsou angličtina, slovenština a čeština. Jedná se poměrně o jednoduchou hru. Stránka vám postupně dává různé pikantní úkoly, které máte se svým protějškem provádět (údajně se jich ve hře nachází až 700, což už je slušná porce).

Jak je výše řečeno, hra je pro páry a to opačného pohlaví. Nikde se mi nepodařilo najít možnost zadání stejného pohlaví. Zvolíte si tedy svá jména, či přezdívky, které chcete používat ve hře a můžete si navolit pár aktivit, které nechcete ve svých úkolech potkat. Na výběr je oblast 50 odstínů…, orální sex a anální sex. Samozřejmě oba hráči musí potvrdit, že jsou starší 18 let.

Pak už přijde na řadu hra samotná. Úkoly se skládají z pěti úrovní (1 = romantika až 5 = sex). Ze začátku můžete volit pouze úkoly z první úrovně a za plnění bodů se vám úroveň postupně bude zvyšovat. Samotné úkoly i můžete hodnotit, aby autoři hry věděli jak moc se vám zamlouvali.

Od hry nemůžete čekat kdejaké zázraky, dokáže, ale pěkně budovat atmosféru. Nic vám samozřejmě nebrání úkol přeskočit, když se vám nebude líbit. Záleží vše jen na vás. Můžete se úkoly klidně jen proklikávat a brát si z úkolů inspiraci.

Určitě se nebojte ji zkusit a dejte nám vědět jak se vám hra líbila a pokud by jste se chtěli podělit o svůj tip, nebojte se nám napsat 🙂

ko-fi

Reply