Zvířátka

Už jste slyšeli o petplay? Kdy jsi dospělí lidé hrají na zvířata a ještě je to většinou vzrušuje? Tedy určitě to nemusí být jen o tom, ale myslím že to je to většinou ta hlavní motivace. Každý si v tom, ale určitě dokáže najít to svoje, to co ho na tom láká.

S Darkminou jsme to ještě nezkoušeli, jen obrázky a komiksy o tom vídám nějak častěji. Už jako dítě jsme si dost často hráli na psy. A přišlo mi to úplně normální a dost nás to bavilo. Pak jsem z toho vyrostl. Až když jsem byl mnohem starší, tak jsem narazil právě na petplay. A ta představa mě celkem láká, třeba na den se proměnit ve psa a mít při tom svojí paní. Nebo naopak starat se o zlobivou kočičku.

Samozřejmě tyto role jdou hrát bez bez oblečků a různých pomůcek, ale ty já mám snad na tom celé nejradši. A jak jsem se svěřil tak ujíždím na latexu, takže by nebylo nic lepšího než oboje spojit dohromady. Na internetu se dají najít opravdu celé sady oblečky na různá zvířeta z různých materiálů. Takže pokud máte raději koně, není problém se v něj proměnit i s hlavou, ocasem a kopyty.

Asi bych to nemohl provozovat každý den. Nějak si nedokážu představit, že když přijdu domů, tak se proměním ve psa a budu po domě běhat po čtyřech a jen kňučet a štěkat. Na druhou stranu jednou za čas se třeba na víkend proměnit ve zvíře a hodit “světské” starosti za hlavu a jen si užívat, to bych bral všemi deseti.

Článků a obrázků o petplayi se na internetu válí opravdu hodně, takže jestli vás to zaujalo, není nic snažšího než googlit. Například tuto českou stránku, která moc aktivní na články není, ale doporučuji prohlédnout galerii.

A co vy? Provozujete doma petplay? Nebo o tom pouze sníte? Nebo to prostě nedokážete pochopit? Svěřte se do komentářů.

 

ko-fi

4 komentáře u „Zvířátka

  1. Petplay mě fascinuje. Četla jsem články, viděla reportáž a dokonce i sledovala na živo show. Ale, mít to doma?
    Jako menší jsme si se sestřenicí často hrály na zvířata, nejčastěji koně a velké kočkovité šelmy. Čím jsem byla starší tím víc mě lákala role menší kočky případně lišky…

    Teď ve svých 19-ti jsem se k petplay skutečně dostala. Ale jen velmi výjimečně a spíše okrajově. Umím totiž docela věrně napodobit chování lišky, a miluji kožešiny. Z čehož vniká fakt, že jsem sexy kostýmek z kožešiny ušila. Nosím sem tam ouška a podvazky, s análním ocáskem, jo to muže láká – Jak jsem zjistila. Takže čas od času si na lištičku zahraju. Ale jsou i jedinci, co litují – liška se totiž pramálo tulí a je spíše agresivní tvor. 😀

    Popravdě čas od času mi to přijde bezva, obecně. Protože lidi jsou hravá stvoření. Ale praktikovat to každý den? To bych asi (určitě) nezvládla.

    1. Já bych to určitě taky nezvládl každý den, ale vím že jsou jedinci, kteří by to tak nejraději praktikovali, nebo opravdu praktikují (ikdyž pravda nevím jestli opravdu každý den 🙂 ) Já bych to bral jako takové vypnutí po namáhavém týdnu a o jeden den o víkendu bych se prostě proměnil do zvířete, ale asi bych to nemusel mít ani každý víkend. Prostě občas si tak zablbnout 🙂

  2. Vypnutí na jeden večer bychom taky brali – nebo v tomhle přestrojení vyrazit na nějakou pořádnou fetish akci (typu Fetish night / weekend) a tam si hrát s ostatními “zvířátky”. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *