„Pan“ Borůvka

Opět musím za tento dárek poděkovat Lascero.cz a tím dárkem je tento vibrátor. Už na krabičce vypadá jako pořádný macek, tudíž očekávání bylo VELKÉ a po otevření krabičky tomu opravdu tak bylo. Protože tento vibrátor je vážně pořádný. Na krabičce jsou rozepsány návod na použití, voděodolnost, údržba a jaké můžete použít lubrikační gely. Když krabičku otevřeme vykoukne na nás náš šampion. Borůvky mám ráda, kdo by také neměl, a proto se mi tento vibrátor zalíbil už jen podle názvu. A vzhled to jen podtrhl. Vypadá jako opravdový penis, včetně žilkování a také tvaru žaludu. Myslím si, že barva je zvolená správně, protože je taková příjemná a pro mě i uklidňující.  Jak už jsem psala, je ho vážně kus, celková délka i s ovládáním je 21 cm a použitelná délka je 17 cm. Jeho průměr je 4 cm. Je vyrobený z lékařského silikonu a na dotek je příjemný a je také velmi ohebný. Jen mě trošku mrzí, že třeba také jako borůvka nevoní, ale jeho výkony tento nedostatek s přehledem vynahradí.

 

 


Vibrátor je na dvě tužkové AA baterie, což je trošku malý handicap. Lepší by bylo kdyby byl nabíjecí, ale i tak je voděodolný, což je super a znamená to, že ho můžeme v pohodě omývat tekoucí vodou. A občas ho můžeme použít i ve sprše, ale musíme být opatrní, aby byl černý uzávěr na baterie pořádně zavřený. Ale rozhodně není stavěný na koupání nebo ponoření. Kdyby jste i tak toužily po koupelových hrátkách, výrobci radí, že stačí na vibrátor navléknout kondom a udělat na něm uzel, takže není problém.
Myslím, že údržbu hraček zná každý (tedy určitě ten, kdo nějaké hračky má) a přímo na krabičce píšou, že máme Borůvku důkladně omýt mýdlem a teplou vodou a potom ošetřit dezinfekcí přímo vyrobenou na hračky (já používám dezinfekci od EC Royal Collection, kterou jsme koupili přímo v Erotic City, má příjemnou pomerančovou vůni a je bez alkoholu, jsem s ní naprosto spokojená). Poté necháme oschnout a uskladníme (výrobce podotýká, že se mají hračky uskladňovat odděleně, aby se materiály nedotýkaly, protože by mohly reagovat) proto je ideální je buď uskladňovat v originálních obalech a nebo textilních pytlíkách. Před použitím stačí opláchnout teplou vodou a jde se na věc, jen se musí dávat pozor, aby se voda nedostala pod uzávěr baterií, ale kdyby se tak stalo, stačí nechat důkladně vyschnout.
Lubrikační gely jsou povoleny (a v mém případě by to ani bez něho nešlo) jen musíte dávat pozor, aby byly na vodní bázi. Borůvka nesmí přijít do styku se silikonovými oleji, protože ty by mohli poškodit povrch.
Ovládání je jednoduché, nejprve plastový kryt otevřeme proti směru hodinových ručiček, vložíme dvě tužkové AA baterie, podle toho jak je vyznačeno na uzávěru (klasicky plus na plus a mínus na mínus), potom kryt zavřeme a pomalu otočíme o cca půl cm ve směru hodinových ručiček.Vibrace se ovládají tlačítkem na spodní straně. Krátkým stisknutím zapneme na nejnižší výkon (program 1). Dalšími krátkými stisky zvýšíme intenzitu vibrací (program 2 a 3) a přepínáme pulzní vibrační programy (program 4 až 7). Dlouhým stiskem je vypneme (musíme ale tlačítko přidržet cca 3 vteřiny, dokud se nevypne).

 

 

Vibrační programy:
1. Klasické vibrace – nízká intenzita
2. Klasické vibrace – střední intenzita
3. Klasické vibrace – nejvyšší intenzita

4. Pulzní program – postupně zvyšující se intenzita (připomíná rozjíždění auta), trvá cca 5 sekund
5. Pulzní program – delší pravidelné pulzy ( cca 2 pulzy za vteřinu)
6. Pulzní program – kratší pravidelné pulzy v rychlejším sledu (cca 3 pulzy za vteřinu)
7. Pulzní program – 3 kratší pulzy následovány jedním delším

Můžete použít jednorázové baterie a nebo nabíjecí, to už je jen na vás.

Hodí se pro použití o samotě nebo s partnerem, já osobně ho používala sama i s manželem a obojí bylo super.

Takže ještě jednou děkuji Lascero.cz za příjemnou a zábavnou hračku a určitě doporučuji.

 

 

 

Klady:                                                                                                                               Zápory:

 vzhled (barva se mi moc líbí) vypadá jak opravdový 🙂                                           ovládací tlačítko (někdy se omylem přemáčknu)

kvalita, materiál                                                                                                               tužkové baterie

voděodolnost

režimy vibrací

 

 

ko-fi

Borůvka 2
  • Kvalita
  • Výkon
  • Design
  • Příslušenství a funkce
4.6

Pouze několik úvodních vět

Borůvku využijete jak sama, tak i s partnerem. Jen podle mě jeho větší mínus je, že je na baterie.

Sending
User Review
0 (0 )

2 Comments - Add Comment

Reply