Dvoumotorový vibrátor BOOM VIVI

Za tento skvělý vibrátor musím poděkovat sexshopu.cz a také lascero.cz, protože díky nim jsem ho mohla testovat. A musím se přiznat, že velmi ráda, protože je to vážně zážitek.
Už na krabičce dostaneme pár důležitých informací, jako například:

  • je vyrobený ze silikonu
  • je voděodolný
  • není na baterie, ale je nabíjitelný (USB kabel)
  • má nový styl vzhledu

Z obalu se dále dozvíme, že jsou dva různé modely a to VIVI a COCO. Oba se od sebe liší tím, že model VIVI je vybaven výčnělkem na stimulaci klitorisu. A také si můžete vybrat ze třech různých barev  z červené, růžové (tuto variantu mám já) a fialové.
Když krabičku otevřeme, nalezneme papírový obal, ve kterém je uložený vibrátor, společně s ním i návod na použití (opět musím upozornit, že český ne, ale alespoň anglický), nabíječku a pytlík, do kterého si vibrátor můžeme schovat, což je za mě určitě plus.

Vibrátor mě zaujal podle vzhledu na první pohled, protože designově lahodí oku. Je vážně luxusní. Sice růžovou nemám ráda, ale v tomto případě od toho určitě mohu odhlédnout, protože barva zde nehraje hlavní roli 🙂  Jak už jsem psala na začátku, tak je vyrobený z lékařského silikonu, což je další jeho plus. Mám ráda tento materiál na dotek, je vážně příjemný.
Jeho celková délka je 23 cm a „použitelná délka“ je 13 cm, průměr 4 cm. Nabijí se USB nabíječkou, což je další plus. Jenže se mi také stalo, že jsem ho chtěla použít, ale byl vybitý 🙁 , takže se musel nabít, což trvá dvě hodiny, ale zase poté vydrží čtyři hodiny, což si myslím, že to čekání vynahradí.
Dalším kladem je, že je voděodolný, takže ho můžete oplachovat, ale i použít třeba ve sprše. Samozřejmě musíme dávat pozor, aby voda nevnikla dovnitř dírkou na nabíječku. Takže na ponoření do vany bych ho nedoporučovala, nebo pokud ho vážně chcete použít ve vaně opět můžete použít fígl s kondomem, který na konci zauzlujete, aby nemohla voda dovnitř.  Lubrikanty se také mohou používat, ale jen na vodní bázi a nebo speciální silikonový lubrikant značky BOOM .
Údržba je také snadná, zkrátka před použitím ho omyjte vlažnou vodou (já poté používám dezinfekci a nechám ji  účinkovat 20 minut) a můžeme si začít hrát a užívat příjemných pocitů. A po konci hraní opět stejný postup údržby. A na bezpečné uskladnění máme právě ten šedivý pytlík.
Zapnutí je velmi snadné, tedy pokud je nabitý 🙂 ale je také vybavený takzvanou funkcí „cestovního zámku“, což zabrání aby se vibrátor zapnul, když to nechcete. A k odemčení podržte po dobu pěti sekund současně tlačítko plus a minus, poté kontrolky zablikají a spustí se vibrace. K uzamčení použijete stejný postup. A vibrace upravujete klasicky tlačítky plus a minus a také tím měníme vibrační módy (celkem jich je 10, což je vážně něco) a ještě k tomu každý mód má deset rychlostí.

 

Nyní něco o vibračních módech, buď mohou být vibrace nepřetržité nebo různě přerušované. Některé módy jsou speciální, že při nich oba motory nefungují současně, ale na přeskáčku a nebo funguje jen jeden. Vibrační módy se přepínají prostředním tlačítkem.
Mě osobně se nejvíce líbilo, když pracovaly oba 🙂

Přehled vibračních módů

Vibrátor se hodí pro vzrušující chvíle o samotě, ale i s partnerem. Mě vyhovoval při obojím.
A nyní už jen poslední otázka, jestli si ho máte koupit. No na 100% ano! Protože je vážně super, velmi mě bavilo si s ním hrát. Takže neváhejte.

 

 

 

Klady:                                                                                                                                                               Zápory:

  vzhled                                                                                                                                                           na žádné jsem nepřišla

  materiál

  nabíjení

  voděodolnost

  vibrační módy

ko-fi

BOOM VIVI
  • Kvalita
  • Výkon
  • Výdrž
  • Design
  • Příslušenství a funkce
5

Zhodnocení

Jsem z něho vážně nadšená a mohu jen doporučit. Myslím, že cena i odpovídá, protože je super.

Sending
User Review
0 (0 )

2 Comments - Add Comment

Reply