Minivibrátor ToyJoy Funky Viberette – Recenze

Dnes pro vás mám recenzi minivibrátoru ToyJoy. Tento vibrátor mám již delší dobu, ale až teď mne napadlo, že bych na něj mohla napsat recenzi. 🙂 Ono totiž to, že se jedná o minivibrátor vůbec nemá vliv na funkci, naopak přináší i některé výhody 🙂

Tento vibrátor je určený pouze na klitoris. Je kompletně bez tlačítek, je i bez úrovní vibrací, či různých druhů vibrací jako má většina vibrátorů. Máte pouze polohu on a off. To je celé. Ale ničemu to nebrání. Tento malý vibrátor, na délku pouze 11 cm, dokáže vyvinout poměrně silné vibrace. Takže orgasmus není problém.

Zároveň se i bezproblémově drží, je lehký a to i s bateriemi. Vibrátor je tedy poháněn pouze jednou tužkovou baterií. Baterie dokáže vibrátor pohánět několik hodin.

Vibrátor je vyroben z ABS plastu, takže se jedná o takový standart. Zároveň to přináší i bezproblémové čištění hračky. Stačí pouze opláchnout a nezapomínejte na dezinfekci. Já však raději baterii před opláchnutím vyndala.

Hlavní výhodou je samozřejmě, tedy kromě poměrně silných vibrací, jeho velikost. Tedy spíše skladnost. Vejde se naprosto všude. Vlastně se dá říct, že ho můžete nosit po kapsách. Já si ho vozila v autě a nebo v kabelce, aby byl vždy po ruce.

Více vlastně od tohoto minivibrátoru ani očekávat nemůžete, nemá dálkové ovládání, nemá různé druhy vibrací ani intenzitu, ani nečekejte luxusní provedení, balení nebo design. Jedná se o malou funkční hračku, která vás uspokojí vždy když budete potřebovat a vejde se kamkoliv. A tomu odpovídá i cena která se pohybuje do dvou stovek. Za nás jasný tip na koupi 🙂

ko-fi

Minivibrátor ToyJoy Funky Viberette
  • Výkon
  • Cena
  • Design
3.8

Zhodnocení

Minivibrátor který zvládne svojí práci na jedničku a vždy bude po ruce.

Pros

Malý
Levný
Výkonný

Cons

Bez dalších funkcí
Nemožnost změny intenzity vibrací

Reply