Recenze – Good Clean Love Lubrikační gel Téměř nahá

Po delší době mám recenzi, protože když musíme být doma, tak co máme jiného dělat 🙂

Díky Lascero.cz jsme měli možnost vyzkoušet tento lubrikační gel a proto děkujeme. Já osobně moc lubrikační gely nepoužívám, ale zato Reaven ano. Tak jsme si řekli proč ne.

Na začátku mě zaujalo, že je gel zcela přírodní, což je velmi dobře. A za druhé, jak moc hezky voní. Protože většinou gely co jsme používali, tak byli bez vůně. Takže to jsou hned dva klady. I jeho konzistence je dobrá. Pokud často a rádi používáte lubrikační gely, tak určitě tento vyzkoušejte.

A dále je gel proti zánětům a mykózám, což je pro ženy velmi dobré. Protože pokud jste už někdy měly zánět, tak už ho určitě nebudete chtít mít znovu 😉 A také navrací přirozené pH vagíny, což je také dobré. Lubrikační gel můžete používat v těhotenství i při kojení a nemusíte se ho bát použít, i když se pokoušíte o miminko, protože nemá vliv na plodnost.

Gel jsem použila při vkládání análního kolíku, protože nemám problém při sexu, že bych nebyla dost vlhká 😉 A při jeho použití musím říct, že to bylo dobré. Jen pokud ho budete chtít používat při análních hrátkách, tak musíte použít větší množství. Což asi mnozí z vás ví, ale já jelikož nejsem s análními hrátkami moc kamarádka, tak jsem to nevěděla 🙂

Určitě tedy můžeme lubrikační gel doporučit, protože jsme nenašli žádný zápor. Jen asi cena, protože je vyšší, ale za tu kvalitu.

Lubrikační gel Good Clean Love
  • Vůně
  • Kvalita
  • Přírodní složení
  • Cena
4.6

Zhodnocení

Někoho může odradit cena, ale po vyzkoušení nebudete litovat.

Sending
User Review
5 (1 hlas)

Reply