Cindy

Pár slov úvodem

Tento typ článků jsem měl v plánu již hodně dlouho a teď je konečně první pokus. Prosíme tedy o zpětnou vazbu, zda se vám líbí a co případně změnit/upravit. A o čem že to je? Inu rozhodli jsme se, že vás necháme nahlédnout do naší ložnice. Ale nechtěli jsme, aby se jednalo jen o strohý popis činností, nebo pouze fotogalerii. Vymysleli jsme (v tomto případě já, jak je asi poznat) základní kostru příběhu, či scénář chcete-li. Zde bude vždy pozadí příběhu a postavy. Ve scénáři bylo i jak by to vše mohlo probíhat. Pak proběhla realizace. A po ní sladění původního příběhu spolu s realitou. Stále se tak jedná o „povídku“ ovšem byla „prožitá“ 🙂 Samozřejmě vše neberte doslova, některé části mohou být upravené, aby byly čitelnější, či zajímavější.

Použité věci

Alespoň část věcí a hraček které byly použity

V Baru

Jack se rozhodl, že si to dnes užije. Přeci jen to nejspíš byla poslední noc v místním baru než se odstěhuje do Kanady. Jack nebyl žádný dobráček a dobře věděl, že je po městě již známý. Možná až moc, teď se mu totiž sháněli mnohem hůř kurvičky se kterými by si mohl užít. Po městě se povídalo, že čelí i obvinění ze znásilnění. I proto byl rád, že dostal pracovní nabídku do ciziny, kde ho nikdo neznal.

Náladu mu trochu kazilo to, že barmankou byla Marry. Ta byla vždy tak protivná. Bavilo ho jí proto štvát ještě víc. Přeci jen věděl, že si to může dovolit. Majitel baru byl Jackovo kamarád a on se tak cítil jako doma. Rozhodl se, že dnes si rozhodně náladu zkazit nenechá a tak se rozhlédl po baru. Vyhlédl si dvě kočičky a šel na lov.

Po půlnoci lidé z baru začali pomalu odcházet, Jack však nechtěl odejít s prázdnou. Ty dvě roštěnky předtím se od něj sice nechali pozvat na pití, bohužel se mu pak ztratily když šel pro další rundu. Sedl si tedy přímo k baru k Marry a díky už silné dávce alkoholu se s ní dal do řeči. Dnes se mu zdála nějak podezřele milá. Dokonce mu i zaplatila pití. Pak už si jen pamatoval jak se mu chce spát. Až příliš…

Probuzení

Jacka najednou probudila bolest v rozkroku. Nevěděl co se děje. Chtěl si dát ruku do klína, ale zjistil že nemůže. Ruce měl spoutané k tělu. Nohy byly také na několika místech spoutané k sobě. Ke svému překvapení zjistil, že ho ta bolest i vzrušila. Díky tomu si všiml, že má penis uvězněný v pásu cudnosti. Ten mu nedovoloval se vzrušit. Ten zvláštní pocit, ho vzrušoval snad, ale ještě víc. Začal se tak ještě víc kroutit. Během toho si uvědomil další věc. V jeho zadku byl kolík. Pak najednou bolest přestala. Až teď si všiml že leží na posteli, nepamatoval si jak se tam dostal. Pokusil se rozhlédnout, měl však něco na očích. Vlastně cítil, že má něco přes celou hlavu. Kožená kukla byla velmi těsná, špatně tak slyšel jakékoliv zvuky v okolí. Pokusil se vysvobodit. Všechny jeho pokusy však byly marné. Chvíli se tak zbytečně zmítal v poutech, než to vzdal. Rozhodl se tak nakonec zavolat. „Haló. Je tu někdo. Pusťte mě.“

Odpověděl mu ženský hlas: „To je dobře, že ses již probrala, Cindy.“ Cindy? Jaká Cindy? Nad tím ale Jack nehodlal přemýšlet. „Hej, pusť mě. Proč sem kurva svázanej! Kdo jsi?! Tos mi udělala ty, ty kurvo?“ Dál se však nedostal, protože už se opět objevila ta bolest v rozkroku. „Měla by sis dávat pozor co říkáš Cindy.“ řekl ten ženský hlas. „Já, já přece nejsem žádná zk… žádná Cindy. Já sem Jack.“ „To jsi možná dříve byl, ale ode dneška si moje Cindy.“ „Jak tvoje? A kdo jsi?“ „Cindy, Cindy, myslím ,že je na čase aby jsme si stanovili nějaká pravidla. Můžeš mluvit pouze pokud ti to dovolím, nebo pokud budeš na něco tázaná. Jasné?“ „Na to ti seru! Pomóóc! Kde jste kdo?!“ „Vidím, že po dobrém to nepůjde. Tady si tedy užij další elektrošoky. A asi budeš muset dostat i roubík.“ Jack se opět začal zmítat v poutech a rty se snažil držet u sebe. Elektrošok v rozkroku však způsobil, že otevřel ústa bolestí. V tom momentě měl ústa plná. Roubík ve tvaru penisu mu vyplnil pusu. A byl rychle a nevybíravě přidělán k hlavě. „Tak teď už doufám, pozorně posloucháš a nebudeš mě přerušovat, že, Cindy?“ Jack se ještě pokusil něco říct, ale brzo mu došlo, že je to marná snaha. Nakonec jen přikývl. „Dobře.“ řekla Marry. „Ode dneška jsi moje hračka, moje věc. Tvoje jméno je Cindy. A patříš mě! Můžu si s tebou dělat co chci. Pokud ti bude dovoleno mluvit, budeš mne oslovovat jako svou Paní. Nejprve si tě vychovám, pokud budeš poslušná a hodná, tak si tě ponechám. Pokud budeš neposlušná, tak tě jako každou nepotřebnou věc prodám. A věř, že tak dobře jako u mne se mít nebudeš. Jasné? Neboj nikdo tě hledat nebude. Všem si přece vyprávěl jak odjíždíš pracovat do ciziny. Tam dnes již dorazil e-mail, že vše rušíš a chceš zůstat zde.“ „To musí být jen nějakej blbej žert“ pomyslel si Jack „To…. to učitě není možné.“ Jednu věc si, ale uvědomil. Ten hlas. Ten hlas přece zná. Marry. Ta barmanka. To si vypije. Děvka, coura. No počkej ty svině. Ale nakonec přikývl. „To jsem ráda, že si rozumíme.“ Řekla Marry.

Trénink

„Jak jsem řekla, nejdříve si tě budu muset pořádně vytrénovat. Ze začátku budeš mít jen pár jednoduchých úkolů co budeš mít za povinnost. Proto se dnes budeš učit chodit ve svých nových botách, pak se podíváme jak budeš zvládat orál a také začneme s análním tréninkem. Jak sis asi všimla, tak ten už začal. Víš, sama bych tě sem nikdy nedostala. A tak mi museli pomoct kamarádky. A když už jsme tě měli nahýho, tak jsme ti dali i několik klystýrů, aby jsi byl pěkně čistej. A uvidíme co si pro tebe během dne ještě připravíme.“

Při těch slovech se Cindy zase začala škubat v poutech. Ale šok jí brzo dal najevo, že má být v klidu. 

Netrvalo to dlouho a ucítila, jak se kolík nafukuje. Zase se začala kroutit, ale rychle si uvědomila, že by za to mohla být potrestaná a tak přestala. Jen tiše úpěla do roubíku.

Pak byl najednou klid. Ten však netrval dlouho.

“ Aby sis nemyslela, že to je celý tvůj anální trénink, tak každou hodinu ti ten kolík trochu přifouknu, uvidíme jestli k večeru bude připravený na zkoušku. Teď je ale na čase na trénink tvých nohou. Pro začátek bude stačit stát. A pro začátek bude stačit řekněme 15 minut. Myslím, že pokud by jsi zvládla na poprvé stát v baletkách, tak je to zázrak a mohla by jsi dostat odměnu. Pokud však spadneš dostaneš šoky dokud se nezvedneš, tak se snaž!“ Pak jí ruce pomohly si stoupnout. Čas najednou ubíhal jinak. A nohy začaly rychle bolet. Několikrát se Cindy podlomily nohy. Rychle jí do penisu začala proudit elektřina. Znovu se postavit na ty boty bez rukou bylo téměř nemožné a tak jí musela Marry pomáhat. Po dalších několika pádech a zvednutí slyšela z dálky jak Marry snad skoro křičí, že to stačí. Cindy byla odvedena k posteli a povalena na ní. „Teď si zkus odpočinout,“ opět slyšela. 

Baletky

Byla ráda, že může dát svým unaveným nohám odpočinout. Že si vlastně může celá odpočinout. Během toho co ležela, opět spoutaná, ji Marry občas hladila, nejvíc se zaměřovala na její prsa. Chvílema si hrála i s ovládáním pásu cudnosti a análního kolíku. „Jak si mám takhle kurva odpočinout“, pomyslel si Jack. I tak se ale brzy nacházel na pomezí spánku a bdění.

Každou hodinu byl kolík nafouknut, a korzet utažen. Když bylo potřeba něco udělat, Cindy byla sundána páska přes oči, někdy i roubík. Marry jí úkoly někdy znepříjemňovala elektřinou, či vibracema. A to i třeba vibrační hlavicí. Trápila Cindy nejen bolestí ale i vzrušením, kdy jí nechala co nejvíce vzrušit, jen aby pak přestala. Jeho penis zatím stále nechávala zamčený. K trestání Cindy naopak s radostí používala důtky. 

K večeru byla Cindy již zlomená a hlavně nadržená. V botách jí to stále nešlo. Nevydržela v nich pořád stát víc jak jen několik minut. Na chůzi neměla ani pomyšlení. Ale snažila se, protože věděla, že pokud se jí bude dařit dělat pokroky, třeba dostane i odměnu. Večer již v těch botách nemohla vydržet. Marry si toho však byla vědomá. A dovolila Cindy si boty sundat. Cindy zjistila, že nejen, že má latexové rukavice, má i latexové ponožky. 

Cindy v latexu

Finální hrátky

Cindy nevěděla kolik je a jak dlouho už takto slouží. Většinu času měla pásku přes oči. Ale nemohla si nevšimnout, že během dalšího odpočinku, kdy ležela spoutaná na posteli, uslyšela zvuk vibrátoru. A slyšela i tlumené vzdechy. Byla to Marry. Očividně jí celé to představení taky dost vzrušilo.

„Myslím si, Cindy, že po dnešním dnu si zasloužíš sladkou odměnu.“ S těmi slovy zmizel ze Cindyiny pusy roubík a i páska přes oči. Opět mohla vidět svého věznitele. Popravdě, Marry, se mu líbila. Ač si toho dřív v baru nevšiml, a leckdy ji nemohl vystát. Teď to byla ta nejkrásnější věc co viděla. Nevěděla zda to bylo tím vzrušením, ale na útěk neměla ani pomyšlení. Dobře věděla, že by se daleko nedostala.

Marry se před zraky Cindy pomazala čokoládou a pak dala jednoduchý příkaz. „Pochutnej si! Ale nekousat!“

„Ano Paní!“ To bylo jediné co Cindy ze sebe dostala, než se vrhla do ochutnání čokolády z těla své Paní.

Netrvalo dlouho a Cindy svou Paní přivedla k orgasmu svým jazýčkem. Než se však Cindy stihla o něco dalšího pokusit už měla zpět masku spolu s páskou přes oči. „Koukám, že jazýčkem umíš divy, ale zvládneš pusinkou i něco trochu jiného?“ Byla to jen řečnická otázka a Marry nečekala na odpověď. Vzala Cindyinu hlavu do ruky a navedla jí na připravený vibrátor. Cindy se chtěla chvíli bránit, ale čím víc se snažila bránit tím hlouběji měla vibrátor v krku. Netrvalo dlouho a pochopila, že když se nebrání tak má víc volnosti. Cindy tedy začala sama aktivně kouřit toho umělého pyje. Samu jí překvapilo, jak moc jí to začalo bavit a trochu vzrušovat. Proč to ale? Vždyť není žádná Cindy, vždyť je Jack. Na to nesmí zapomínat a musí jen vytrvat, aby se pak mohl ve vhodný okamžik osvobodit. Do té doby to musí vše dál hrát. „A proč si to přeci zatím neužít, že Cindy?“ Říkal mu jakýsi hlásek v hlavě.

Zatímco Cindy zpracovávala toho uměláka, Marry nelenila a chystala se na další část svého plánu toho večera. Nasadila si zatím strap-on. Rychlým pohybem, pak vytáhla kolík ze Cindy a nahradila ho svým nově nabitým penisem. Cindy na chvíli přestala s kouřením, brzy však opět začala. To bylo pro Marry znamení, že může pokračovat. A nelenila a začala přirážet. Do toho zapla mírné šoky do pásu cudnosti. Cindy byla najednou zaplavená všemi vjemy. Chtěla aby to nikdy neskončilo. Tohle nikdy doteď nezažila. A nikdy by to jako Jack ani zažít nechtěla. Teď si však nedokázala představit nic lepšího.

Marry nenechala Cindy odpočinout několik minut. Dokud jí nedošli samotné síly. Obě pak jen ztěžka oddychovali. Marry však ještě končit nehodlala. Měla na to chuť. Chtěla pocítit v sobě i pravého čuráka. A Cindy se k tomu teď dokonale hodila. Nejdřív to však chtěla Cindy trochu ztížit. Roubík a pásek přes oči už byly moc jednoduché. Na řadu přišla ještě druhá maska. Cindy byla dokonale izolovaná od všech smyslů. Nehledě na to, že v druhé vrstvě jí začínalo být horko. Dýchání bylo také namáhavé. Najednou slyšela cvaknutí zámků. Hned tří. Teď bylo nemožné aby se masky zbavila. Cindy projela vlna paniky a vzrušení. Pak ale cítila jak jiný zámek byl sundán. Zámek od pásu cudnosti. Ten byl v mžiku pryč. Cindy pocítila na jejím posledním znaku mužství čerství vzduch. Ihned se začal dostávat do jeho plné krásy. Marry tomu dodala na rychlosti, když ho vzala do pusy. Cindy byla na samém kraji orgasmu, když konečně Marry přestala. Pak Marry zaujala polohu na kterou měla chuť a navedla si Cindy jak potřebovala. A Cindy pak už dobře věděla co dělat. Vydržela to jen pár minut, než docílila orgasmu. Jednoho nejlepších z celého života. Jak si Marry mohla domyslet podle toho jak cítila jak její mušličku zaplňuje žhavé sperma.

Když se Marry vzpamatovala, sundala Cindy druhou masku. Opět ji spoutala a nasadila ji pás cudnosti. Sama se šla připravit ke spánku. Cindy, která splnila svůj účel již ten den nebyla potřeba. Když se, ale Marry vrátila, řekla si, že by ji ještě mohla zlepšit usínání. Zapnula proto pás cudnosti a popřála Cindy dobrou noc.

Slovo závěrem

Doufáme, že se povídka a fotky líbí. Rozhodně nám dejte vědět zda máme v tomto pokračovat. Jestli máme pokračovat v příběhu Cindy nebo raději zkusit něco jiného. Klidně nám dejte vědět jak by jsme měli pokračovat 🙂 Snad se nám brzy podaří nějaký další scénář přivést k životu a něco nafotit.


Následující Kapitola
ko-fi

9 Comments - Add Comment

Reply