Cindy II

Předchozí kapitola

Myslím, že je zbytečné se tu v úvodu více rozepisovat. Všichni jste nejspíše netrpěliví na další část o Cindy. Snad se vám bude líbit alespoň jako první díl.

Jack se probudil jako posledních několik dnů ve spacím pytli, bez šance uniknout. Pytel mu sice dovoloval mírný pohyb, ale na žádné větší gesta, či protahování neměl dostatek prostoru. O úniku si mohl jen zdát. Jediné co mu zbývalo, bylo čekání. Jelikož byl pytel i přes hlavu, tak nevěděl zda je ráno, nebo je uprostřed noci. Vzduch mu proudil jen dvěma otvory ve vaku v místech kde měl nos. Čekání na to až se Marry, jeho Paní probudí. Nebo už nespala? To nevěděl. Prostě musel čekat až si na něj vzpomene, nebo pro něj bude mít nějaké využití.

I ve spacím pytli byl pořád v catsuitu a s koženou maskou. Pořád jeho pas těsně svíral korzet a na prsou cítil váhu falešných prsů. Na ty si snad nikdy nezvykne. Jeho penis, který se snažil ztopořit při ranní erekci, byl namačkaný v pásu cudnosti.

Zavrtěl sebou, ale kolem bylo stále ticho. Snažil se na sebe upoutat pozornost, ale vypadalo to, že jeho pokusy jsou marné. Až do chvíle kdy jeho penisem projel elektrický šok. Zaúpěl. Přestal se vrtět. Vedle něj se ozval hlas. „Dej pokoj, Cindy! Ještě chvíli a budeš spát na zemi!“ Ozval se přísný Marryin hlas. „Šetři si energii na dnešek, myslím, že ji budeš potřebovat. Takže si ještě odpočiň a já si pro tebe za chvíli dojdu.“ Řekla Marry s již o dost milejším hlasem.

Cindy, ano Jack tak poslední dobou o sobě vážně začal uvažovat, se uklidnila a poslechla Marry. Cindy věděla, že nemá cenu odporovat. A že sebemenší hláska by mohla zhoršit tu bolest v penisu. To všechno se již Cindy naučila za těch několik dní. nebo to bylo již několik týdnů? Cindy to rozhodně přišlo snad jako celá věčnost. Ještě stále však nezapomněla na to, že bývala Jackem a ještě občas zatoužila po tom se jím zase někdy stát. Ty slabé chvilky byly čím dál méně častější, ale jedna z takových chvilek byla dnes. Cindy si usmyslela, že dnes uteče.

Marry se opravdu za chvíli vrátila a pomohla Cindy z pytle. Pak jí vysvětlila co se od ní dnes očekává. Cindy si konečně vysloužila volnost po bytě. Samozřejmě to nebylo jen tak, dostala i úkoly. Stala se služkou. Aby to však nebylo, tak jednoduché, dostala Cindy na nohy botky s vysokým podpatkem. Tentokrát ne baletky, v nich stále Cindy měla velké problémy. Odpočinout si od práce si Cindy mohla až za dvě hodiny. Dostala tedy na nohy časový zámek. Až po uplynutí té doby si mohla dovolit svým nohám odpočinout.

Cindy se tedy pustila do práce. Snažila se Marry co nejméně plést do cesty a přitom najít jak odsud uniknout. Do oběda, který pro Marry měla za úkol připravit, však žádnou vhodnou příležitost nenašla. Když Marry dojedla, vypršely dvě hodiny a Cindy si tak mohla odpočinout. Nohy jí již dost bolely. Stále si měla na co zvykat. A sama se mohla také najíst. Pak dokonce dostala i svolení na půl hodinový odpočinek. Pak opět následovalo nazutí bot a časový zámek. Ten byl tentokrát nastaven na čtyři hodiny.

Byt to nebyl velký, ale Cindy to uklízení šlo v těch botech a v tom oblečku opravdu jen velmi pomalu. Marry také často nebyla s něčím spokojená a tak Cindy musela uklízet znovu a znovu. Šanci na útěk však stále nebyla. Přitom vchodové dveře nebyli nijak hlídané. Stačilo kdyby měla jen chvíli v chodbě o samotě a mohla by utéct. Pak už by se nějaká pomoc dozajista našla. Ale Marry ji bedlivě hlídala a především když Cindy uklízela v chodbě u vchodových dveří.

Šance se však nakonec přeci jen naskytla. Bylo to, když byla Marry v koupelně. Cindy si to neuvědomila hned. Svědomitě uklízela na druhé straně bytu, když si všimla, že není hlídaná. Ba co víc, že v koupelně teče voda. Po Marry nebylo ani vidu ani slechu. Vydala se tedy na druhou stranu bytu k východu. Co nejtišeji dovedla. Přesto její pohyb prozrazovalo klapání podpatků. Klap. Klap. Voda stále v koupelně tekla. Už jen kousek a bude volná. Klika je na dosah. Zamčeno. Cindy to zkusila ještě několikrát, začala zběsile lomcovat dveřma. Ne, že by si myslela, že výsledek změní, ale vztek jí poháněl. Jak mohla bejt tak hloupá. Vždyť muselo být jasné, že bude zamčeno. Přece by Marry nenechala odemčené dveře. Jak to, že jí to nedošlo?

Dál se Cindy v úvahách nedostala. Projela jí bolest. To její penis dostal dávku elektrického proudu. Pod Cindy se podlomily nohy. Marry stála s vítězoslavným úsměvem nad Cindy s ovladačem od jejího pásu cudnosti. Cindy si všimla, že v koupelně je stále slyšet voda. Marry však nevypadala na to, že se sprchovala. Byl to jen test. Zkouška. Zkouška, ve které Cindy neuspěla. Marry na Cindy viděla, že jí to celé došlo. Pronesla proto jen. „Víš, že za tohle tě potrestám.“ Cindy jen přikývla.

Potom co Cindy doklidila celý byt, se měla dostavit do ložnice k výkonu trestu. Cindy dostala rozpěrku nohou, k rozpěrce jí pak Marry připoutala i ruce a posadila Cindy na postel. Chvíli se pak Marry užívala Cindyinu bezmoc. Trápila ji, polibkama, hlazením, plácáním a elektrošokama. Pak Cindy měla za úkol se přetočit. Dalo jí to dost zabrat a Marry si užívala její snažení. Nakonec se jí to však povedlo.

Cindy teď neměla téměř žádný výhled, dostala i tak pro jistotu roubík a pásku přes oči. Cindy tušila, proč je takto nastavená. Její vystavený zadek bude cílem trestu. Tím si byla jistá. Pak cítila jak se jí do zadku dere cizí předmět. Cindy si ihned uvědomila, že ještě není roztažená. Předtím vždy měla v sobě kolík několik hodin. Tentokrát však ne. Začínala protestovat do roubíku, ale bylo jí to k ničemu. Vetřelec se dral dál. Zaúpěla. Ale najednou tam byl.

„Doufám, že si užíváš novou hračku, co jsem ti pořídila.“ Řekla Marry. Tenhle připínák je trochu větší než ten minulý, takže si ho určitě více užiješ. Já rozhodně jo.“ Cindy pak cítila jak se připínák rozvibroval. Marry pak začala divoce přirážet. Připínák ji totiž z druhé strany také vyplňoval a vibrace tak dělali dobře i jí. Nebrala ohledy na Cindy a nepřestala dokud jí neprojela vlna rozkoše. Vlna rozkoše však zatím neprojela Cindy. Byla již ve stavu velkého vzrušení, ale orgasmu nedosáhla. Klícka na penis však byla plná k prasknutí. Cindy věděla, že tohle je také součást trestu. Dnes půjde spát bez orgasmu.

Marry nechala Cindy ještě chvíli takto spoutanou a zmučenou. Za chvíli ji rozvázala a pomalu jí začala sundavat korzet. Tohle Cindy nečekala. Ale byla tak unavená, že se nezmohla ani na odpor. Postupně ji Marry celou vysvlékla. „Jdi se vysprchovat, připravím ti zatím věci co si oblečeš. Jasné?!“ „Ano, Paní“ Řekla Cindy a šla se vysprchovat. Jediné co jí zůstalo, byl pás cudnosti a falešná prsa, oboje měla Cindy zakázané si sundat. Cindy se důkladně omyla, hlavně svůj rozbolavělí zadek. Když se vysprchovala a dala si záležet, čekala na ní Marry. Držela připravený ovladač od pásu cudnosti tak, aby dala Cindy jasně najevo, že je připravená ho kdykoliv použít. „Tohle si všechno obleč, já budu dávat pozor, jestli nechceš udělat nějakou hovadinu.“ Cindy tak nezbývalo než se obléci. Většinu věcí znala. Jako latexové ponožky, či rukavice. Novinkou, tak byla především latexová maska a hlavně latexový catsuit. Když byla oblečená, Marry si ji s potěšením prohlédla. „Skoro dokonalé.“

Pak Cindy postavila před zrcadlo. „Jen se na sebe koukni, pořádně se prohlídni. Protože, tohle je od nynějška tvoje uniforma, kterou budeš nosit každý den.“ Zašpitla jí do ucha. Cindy si ani nevšimla, že na poutech a obojku jí zacvakali zámečky.

Konec druhého dílu. Snad se vám líbil, za každý názor budeme rádi. A jak se vám líbil trest pro Cindy? Jak by jste ji potrestali vy?


Následující kapitola
ko-fi

12 Comments - Add Comment

Reply