Služba u Lady Raven – Kapitola 7.

Předchozí Kapitola

Kapitola 7 – Trénink pokračuje

Tony

Uteklo již několik dní, nebo to byli již týdny? Náš život s Maggie byl již jen plný chtíče. Naše speciální „vybavení“ nás přes den udržovalo na maximálním možném vzrušení. Paní k nám přicházela několikrát na den. Tehdy nám většinou vypínala hračky a dávala nám najíst. Bylo to divné, ikdyž za naše mučení mohla ona, byly jsme jí oba dva vděční. Alespoň na chvíli jsme si totiž mohli odpočinout a vždy nám přinesla i něco k jídlu a pustila nás z klecí a my si tak mohli protáhnout naše údy. Vždy jsme měli hroznou chuť se na sebe s Maggie vrhnout, ale vždy pak následoval trest, který většinou zahrnoval naše pozadí a různé bicí nástroje. Naučili jsme se tedy držet si od sebe odstup i přes naše nadržení. Sex jsme s Paní měli jen vyjímečně, vždy jsme však měli, díky těm proklatým věcem, orgasmus zapovězený. I tak jsme byly naší Paní nesmírně vděční a vždy jsme jí přivedly i několik orgasmů. Pak většinou opět přišlo zavření do klece a pokračování v mukách. Jen v noci jsme měli relativně klid. Pořád jsme přes noc poslouchali ty zvláštní hypno-nahrávky, ale možná i díky nim jsme se ráno budily krásně odpočatí. Šíleně nadržení, ale odpočatí.

Po těch několika dnech jsem si začal všímat, že ty hypno nahrávky nebyly asi jen tak pro nic za nic. Zjistil jsem, že jakmile vidím jen kousek, ženské křivky mám šílenou chuť šukat. A sexu jsem se nemohl zbavit ikdyž jsem zavřel oči. Vždy se mi pak v hlavě míhaly různé erotické obrazy. Poslední věc co jsem si všiml je, že nedokážeme neuposlechnout příkaz naší Paní. Jediné její slovo a my se nemohli bránit ikdyž jsme se snažili mu vzepřít. Ještě jsme neznali jak moc nás mohla takto ovládat a jaké ta hypnóza měla hranice, i přes to nás měla dokonale v hrsti. Staly jsme se jejími poslušnýmí zvířátky.

To ráno se však vše změnilo a mi se měli dostat na další úroveň našeho výcviku. Paní nás pustila z klecí a dala nám krmení do našich misek. Snažil jsem se na Maggie nedívat, abych neměl opět chuť se na ní vrhnout. Stačilo, že jsem věděl, že je tam, kompletně zavřená v latexu a šíleně nadržená jako já. Po krmení byla však menší změna. Já jsem byl opět zavřen do klece, ale Maggie si Lady Raven odvedla do jiné místnosti. Neměl jsem moc času dumat nad tím proč a co jí tam Paní chce dělat, protože hračka opět začala pracovat.

Netrvalo to však nijak dlouho a Paní přivedla Maggie zpět. Když kolem procházely, chvíli mi trvalo si všimnout co je na Maggie jiného. Raven si jí pořád vedla na vodítku a Maggie stále šla po čtyřech. Stále byla celá v latexu, korzet jí pevně stahoval a její falešná prsa se jí snažili prodrat skrz latex. Až když téměř prošly jsem si všiml změny. Maggie chyběl latexový ocas. Vlastně celá její „tréninková“ výstroj byla pryč. Byl zde pouze latex. Více jsem Maggie bohužel nestihl studovat, protože Lady už otvírala mojí klec a vyvedla mě ven. Otočil jsem se za Maggie a pak poslušně u nohy své Paní šel do místnosti odkud předtím vyšly.

Byl to můj předešlý pokoj. „Jako by to bylo před rokem“ pomyslel jsem si v duchu. Lady mě bez řečí pomohla na nohy. Neodvážil jsem se na nic ptát a tak jsem jen stál a čekal co bude následovat. „Doufám, že jsi si užil svojí hračku, ale myslím že přišel čas jí sundat.“ Cítil jsem jak podtlak přestal působit na můj penis a i anální kolík se vyfoukl. „Předkloň se!“ Poručila mi. Udělal jsem co chtěla a za chvíli cítil jak je můj zadek najednou prázdný. Byl to najednou divný pocit. Skoro jako by mi něco chybělo, ikdyž na druhou stranu to byla i úleva. Pak přišel na řadu návlek. Lady ho sundala a můj penis byl po dlouhé době na svobodě. A ač jsem ho přes svoje obří umělá prsa viděl jen kousek, byl rozhodně větší a to hlavně co se objemu týče. Zdálo se, že dokonale okopíroval velikost návleku. Lady si všimla mého pohledu. „Překvapen? Musíš uznat, že takhle vypadá o mnoho lépe než když si ke mně přišel.“ usmála se. „Samozřejmě to není jen díky neustálému nošení návleku a jeho podtlaku, ikdyž i to sehrálo svoji roli. Jde také o speciální látky ve vašem krmení. Snad sis nemyslel, že jde o pouhé mléko a granule. Byly tam všechny možné látky a vitamíny, které mělo podpořit tvoje a Maggiiny libido. Nejen, že je tvůj penis větší a mohutnější, zároveň je i citlivější. Zároveň by už měl být schopen být v erekci téměř neustále a to i po orgasmu. Maggie je zas vždy připravená být pořádně naplněná. Myslím, že teď když v sobě nic nemá, musí být úplně zoufalá. Bohužel tento efekt není trvalý a tak budete muset tyto „vitamíny“ brát již pořád.“

Zůstal jsem stát jak opařený, ani jsem si neuvědomil, že mi Lady sundává korzet a pak i catsuit. Teď se jdi pořádně umýt a pak se vrať. Byl jsem tak zmatený a zvyklý, že nemá cenu se snažit o sebeuspokojení, že jsem se i přes celé moje vzrušení mého penisu pořádně ani nedotkl a jen jsem chvátal abych co nejrychleji splnil přání mé Paní. Po rychlé sprše jsem opět stál před Lady a to každou chvíli ťěkala okem na mé přirození. To mi dělalo šíleně dobře. Neměl jsem však moc času se s ním chlubit. Paní mě už totiž opět navlékala do latexového catsuitu. Byl stejný jako ten předtím. Pouze návlek byl napevno přidělaný ke catsuitu. Tentokrát to však byl pouze kus latexu navlečený přes penis. Catsuit měl dokonce zabudovaný i speciální návlek na varlata. Kdy je dokázal pevně obejmout a dávat i je na obdiv. Látka latexu byla i vzadu catsuitu, ale ta brzo zmizela v mé prdelce. Samozřejmě nechyběly ty obří prsa a maska přes obličej. Pak přišly na řadu ty šílené boty a korzet. Na rukou opět byly nasazené tlapky a přes krk tentokrát kovový obojek.

A pak už jsem opět po čtyřech následoval Paní do klece. Zbytek dopoledne utekl v napjatém očekávání co bude dál. Oba jsme se bez svých hraček cítili zvláštně a vlastně nám svým způsobem chyběly. Já zjistil, že můj penis je opravdu citlivý a přes tento návlek cítí snad vše. Bohužel tlapkama se mi udělat nepovedlo. Maggie na mě ze své klece jen smutně koukala a pořád se mlsně olizovala.

Maggie

Konečně jsme zase zaslechli kroky. Paní se blížila, čas krmení ale ještě nebyl. Klapání podpatků se přiblížilo. Neměla jsem ani pořádně sílu se na Paní podívat, ale stejně mi to nedalo. Paní byla oblečená v latexovém kostýmku. Jako vždy elegantní a s přísným výrazem. Nevím čím to bylo, zda tím chtíčem nebo naším „tréninkem“, ale Paní mi připadala ještě víc sexy než kdy dříve. Zatoužila jsem po jejím doteku. Já se jí chtěla dotýkat, a to všude. Chtěla jsem aby jsem mohla si vlézt pod její sukni a zabořit jí hlavu do klína a lízat a lízat a lízat… Chtěla jsem aby i ona mne laskala na mé mušličce a přivedla mě k orgasmu. A Tony by na to celé koukal, a ta představa mě vzrušovala o to víc.

Zatřásla jsem hlavou. To přeci nejsem já. To nejsou moje myšlenky. Tyhle myšlenky dokázal vyvolat jen ten jediný pohled na Ní.

Paní mě pustila ven a já ihned přiběhla k jejím nohou a políbila jí nohy a začala se o ně třít. Paní na to nedbala a jako kdyby se jí o nohy třela obyčejná domácí kočka, vyrazila k Tonymu. A já jí následovala. Paní pustila Tonyho, který se připojil k Paní z druhé strany. Snažily jsme se na sebe nedívat. Oba jsme měli pocit, že kdyby se naše pohledy setkaly, tak by jsme se neudrželi a vrhli se na sebe. Ale nechtěli jsme riskovat žádný trest a tak jsme raději koukali do země. V místnosti bylo ticho, bylo slyšet pouze „vrzání“ latexu. Ve vzduchu bylo doslova cítit napětí a sexuální vzrušení. Oba jsme čekali jen na nějaké znamení.

Paní nás nevedla nikam daleko, pouze na druhý konec místnosti. Tam jsme se zastavili. Netušila jsem proč tam jsme, a bylo mi to jedno pokud už se konečně něco začne dít.

„Pojď Tony!“ zazněl rozkaz naší Paní. Tony udělal pár pomalých a opatrných pohybů vpřed za Lady a já zůstala na místě. „Sem! Takhle ne! Zůstaň na kolenou o opři se o lokte! A ruce sem!“ Rozkazovala a navigovala Tonyho. Když byla spokojená, řekla jednoduše: „Nehýbej se!“ Pak se otočila ke mě. „Tak jak se ti líbí?“ zeptala se mě. „Běž si ho prohlédnout.“ Tony byl na čtyřech opřený o lokty a zadek vystrčený. Jeho obří prsa se mu téměř dotýkala země. A mezi nohama se mu tyčil ten obří latexový penis. Bylo na něm teď něco jiného. Teď to nebyl žádný plastový návlek, bylo to poznat na první pohled. Tohle byl jeho penis. Takový nikdy nebyl. Udržela jsem se a obešla ho ještě jednou a pak jsem se rozhodla, že ho musím mít v sobě.

„Zůstaň Maggie!“

Moje tělo se najednou nehýbalo. Chtěla jsem, ale nešlo to. Zkoušela jsem to ze všech sil a snažila se pohnout rukou. A nakonec se přeci jen pohnula. A pak druhá. Pohled na ten velký penis mi pomáhal. Tak moc jsem ho chtěla. Moje tempo, ale bylo značně pomalé.

„Tak za to tě trest nemine, neboj!“ Procedila Lady směrem ke mně a odtáhla mě naproti Tonymu. Upravila mě do stejné polohy jako Tonyho. Byly jsme jen kousek od sebe.  Dívala jsem se Tonymu do jeho očí a v nich se zračil stejný chtíč jako v těch mých. Ani jsme si nevšímali, že ruce, nohy a dokonce i trup a krk nám Paní znehybnila pomocí ocelových pout pevně spojených s podlahou. Když naše spoutání dokončila, nemohly jsme se ani pohnout. Pak jsem si všimla, že Paní jde za Tonyho. Ten na chvilku začal vzdychat a přivřel oči slastí a trochou bolesti. Pak šla za mnou. Za chvíli už jsem cítila jak se jedno dildo dobývá do mé jeskyňky a za chvíli druhé i do mé druhé dírky. Díky našemu předešlému tréninku a latexovým dírkám do mě vklouzli snadno. Konečně jsem byla opět vyplněná. Udělalo mi to tak dobře, že jen z toho jsem měla téměř orgasmus.

Pak přišla před nás a poručila nám otevřít pusy. Vložila nám tam oboustranné dildo. Přišlo mi to ale nefér, když totiž Paní skončila, já mohla stěží dýchat, protože dildo mi vyplnilo pusu, Tony ho měl jen na okraji, jen dost na to aby musel mít otevřenou pusu. Pak Paní vstala. „Vítejte v druhé fázi vašeho tréninku. Vibrací bylo dost, teď potřebujete potrénovat samotné pohyby. Každé dopoledne a odpoledne budete trávit tady, aby si vaše tělo zvyklo na tyto velmi přirozené pohyby. Vnímejte je celým svým tělem. Hlavně zpočátku to pro vás bude asi těžké, protože nejspíš budete mít velmi často orgasmy. Cílem je, aby jste neměli orgasmus po pár minutách sexu a měli tedy větší výdrž, navíc se naučíte mít i několikanásobné orgasmy po sobě aniž by to na vás mělo nějaký negativní vliv. Doufám, že si to užijete.“

S těmi slovy začala odcházet a dilda se začaly pohybovat. Dildo v puse zamířilo vyplnit tu Tonyho a já se tak mohla konečně nadechnout a trochu polknout, jen aby se vzápětí vrátilo a já ho měla plnou pusu. Dilda v mých dírkách se začaly také pohybovat. Téměř celé vyjely, jen aby se nezadržitelně vrátily. Stačilo jen pár pohybů a já měla první orgasmus a jak jsem brzy poznala, jejich tempo bylo zatím velmi pomalé. Dilda pomalu zrychlovala až to snad nebylo možné, byly jak nějaká zbíječka. Navíc chvíli přiráželi nastejno, po chvíli zase jelo každé svým tempem. Zdálo se, že vše bylo náhodné. Bylo téměř nemožné si na to nějakým způsobem zvyknout. Člověk se jen mohl oddat a nechat se šukat. Naštěstí dildo v puse jelo pořád konstantní rychlostí. I to nás, ale dokázalo překvapit. Jednou za čas totiž simulovalo výstřik. My tak nesměli polevit v ostražitosti a být neustále připraveni polykat. První orgasmus neodezněl a já už měla další.

Tony na tom nebyl o mnoho lépe. Dildo měl zezadu samozřejmě jen jedno, ale jeho penis o nic nepřišel. Jeho penis byl v umělé vagíně, která ho velmi pevně obepínala a samozřejmě se také pohybovala. Když měl Tony třetí orgasmus a o mě se pokoušel již pátý. Dilda se zastavila.

„Tak jak se cítí moje kočičky?“ Dotaz vznesla samozřejmě naše Paní, i když otázka to byla spíše řečnická. My jsme zvládali jen těžce oddychovat. „Snad už nemáte dost? Jste tu necelou půlhodinu! A to znamená že dnes jste teprve v polovině. Vaším cílem je v tomto stroji vydržet nakonec 3 hodiny v kuse! Pak bude i tato fáze u konce.“ To jsem si nedokázala představit. Strach mi vliv trochu energie a já se pokusila osvobodit. Samozřejmě, že jsem se nedokázala ani pohnout. Místo toho se všechny dilda začaly opět pohybovat.


Následující Kapitola
ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply