Čokoláda na tělo – Recenze

Opět musíme předem poděkovat obchodu Růžový slon a Lascero.cz za to, že díky nim jsme mohli tuto „hračku“ vyzkoušet. Myslím, že samotné by nás to ani nenapadlo vyzkoušet. Asi znáte malování na tělo, ale pomalovat partnera čokoládou a pak ji slíznout, to zní dost vášnivě. Popravdě je to takové sladké pokušení, kterému snad nejde odolat.

A jak, že taková čokoláda na tělo chutná? Inu nečekejte klasickou čokoládu, je to spíše taková velmi sladká pasta s příchutí čokolády. Ale musím prásknout Darkmínu, že ta by ji byla schopná sníst na posezení samotnou 🙂 Co však chuť vylepší je, když si jí prostřete na partnera. Nejraději jsem si cestičku udělal od bradavek Darkmíny až do jejího klína. To jsme si vlastně užívali nejvíc, ochucení orálního sexu, člověku se ani nechtělo přestat 🙂 Pokud máte více umělecké vlohy, můžete zkusit použít štěteček a vytvořit tak nějaké umělecké dílo na těle vašeho partnera.

Aby jsme jen nechválili, má to i nějaké zápory. Zaprvé, pokud je jeden z partnerů mlsný, celé balení zmizí poměrně rychle. A především počítejte s tím, že pokud se rozhodnete čokoládu využít jako předehru bude čokoláda všude. Velmi tedy doporučujeme prostěradlo, které je určeno pro podobné hrátky a je snadno omyvatelné. Čokoláda také na těle drží poměrně dost a pokud jí dáte trochu víc, bude vám chvíli trvat než ji slížete 🙂

Komu tedy čokoládu na tělo doporučit? Především těm co si chtějí zpestřit společnou předehru a třeba i orální sex. Pak hlavně těm kdo rádi mlsají sladkosti a to především čokoládu. Za ty peníze to však za vyzkoušení rozhodně stojí.

ko-fi

Čokoláda na tělo
  • Navození atmosféry
  • Chuť
  • Poměr Cena/výkon
3.8

Zhodnocení

Určeno pro všechny kdo mají rádi sladkosti a chtěli by si je užívat i při milování. Milovníci čokolády si k výslednému hodnocení mohou přidat další hvězdičku. Ostatní určitě neprohloupí, pokud ji vyzkouší. Jen pozor na oblečení a povlečení. Čokoláda pak může být třeba i na místech kde by jste ji jen neradi viděli.

Sending
User Review
5 (1 hlas)

Reply