Venušiny kuličky Feel Silicone

Musím se přiznat, že to jsou mé třetí Venušiny kuličky a myslím, že nejsou vůbec špatné. Samozřejmě, že za ně děkuji Lascero.cz a Růžovému slonu.
A nyní už k recenzi. Takže když to vezmu úplně od začátku, tak se podívám na krabičku, která nijak nenadchne, ale ani neurazí. Prostě je taková normální, nic vás na ní na první pohled vážně neuchvátí, ale když jí otevřete, tak to už je lepší. Protože konečně se ukážou kuličky a to je přece oč tu běží. A kuličky vážně zaujmou hned na první pohled (nebo alespoň mě) a to svou růžovou barvou, takovou sladkou a také srdíčky, které jsou roztomilé. Kdo by odolal růžové barvě a srdíčkům? Musím se přiznat, že růžovou nemám ráda, ale u hraček to moc neřeším, protože barva není to hlavní (samozřejmě, že je také celkem důležitá, ale ne na prvním místě). Návod a rady sice na krabičce najdete, ale v češtině ne, tak alespoň v angličtině.

Na dotek jsou příjemné, protože jsou vyrobené ze silikonu a to je nejlepší materiál, ze kterého jsou vyrobeny hračky. Je 100% hypoalergenní, takže se nemusíme bát nějakých alergických reakcí. A také je voděodolný, což je dobré kvůli hygieně a lubrikační gely se mohou používat na vodní bázi, je to i lepší při zavádění kuliček do vagíny. Takže při mytí je stačí opláchnout vodou a poté použít dezinfekci. Kuličky nejsou moc těžké, neměla jsem strach, že by vyklouzly, jako to bylo u jiných modelů.
Jen jejich mínus je, že při mytí zůstává v otvorech se srdíčky voda, ale to se snadno napraví. Jinak jsem s nimi byla spokojená.
Takže když si chcete s kuličkami pohrát, doporučuji použít lubrikant a poté zavést. Můžeme být v klidu nebo třeba běhat, ale klidně je můžete vyzkoušet i v práci (to jsem tedy nezkoušela, ale proč ne). Při pohybu se kuličky pohybují díky tomu, jak se o sebe třou , což je stimulující. Ale nebojte se, nejsou nijak hlučné, takže se nikdo o vašem malém tajemství nedozví 🙂 Jednou jsem si je vzala, když jsme s manželem šli do restaurace, nebylo to nijak nepříjemné, právě naopak. Bylo to právě takové naše tajemství 🙂
A také jsou kuličky i po zdravotní stránce dobré, jelikož si jejich používám zpevníte svaly pánevního dna a to je dobré po porodu, ale také jako prevence proti inkontinenci a také pro lepší sex. Takže proč to nezkusit? Ze začátku bych doporučovala nosit je kratší dobu, třeba půl hodiny a postupem času dobu prodlužovat. To už je ale na vás, jen píšu své zkušenosti.

Velikost kuliček:

  • včetně stopky k vyjmutí 16,5 cm
  • bez stopky 9,5 cm
  • průměr 3,5 cm
  • délka spoje mezi oběma kuličkama 1 cm

Kuličky můžete používat samostatně, nebo s vibrátorem na klitoris, ale rozhodně příjemnější je, když místo vibrátoru vám klitoris „stimuluje“ partner.
Cena si myslím je velmi příznivá, takže určitě doporučuji.

 

 

Klady:                                                                                                                                                                      Zápory:

  vzhled                                                                                                                                                                            voda co zůstane ve výřezech se srdíčky

  materiál

  voděodolnost

  cena

ko-fi

Venušiny kuličky Feel Silicone
  • Kvalita
  • Design
  • Cena
4.8

Zhodnocení

Rozhodně za tu cenu stojí.

Sending
User Review
0 (0 )

2 Comments - Add Comment

Reply