Mezi mužem a ženami – recenze

Tato kniha byla dárek k nafukovacímu polštářku, který jsem nám koupila k Vánocům. Neříkám, že je to erotický román, spíš je to taková zpověď muže, který se rád pochlubí svými různými zážitky, protože tam vážně nejde jen o sex (tedy je ho tam celkem dost, ale nejen to), ale také tam jsou i humorné okamžiky a zas naopak i smutné.
Hlavním hrdinou je Billy, tedy to není jeho pravé jméno, ale přezdívka, jenže v knize nikdy nezazní jeho pravé jméno. Dozvíme se například, jak prožíval školu, co zažil na vojně, poté jeho zaměstnání. Ze začátku měl celkem smůlu, protože když si chtěl užít, tak mu to vždycky něco pokazilo. Ale časem se v tom naučil chodit a užíval si. Některé ženy ho jen využily a jiné ho měly vážně rády.
Něco mi přišlo trapné, ale něco bylo naopak dobré. Namátkou jsem vybrala příhodu s Amandou, kterou potká znovu po mnoha letech, je stále přitažlivá jako tenkrát. Když ho pozve k sobě domů, zní to velmi slibně a mohla by to být ta pravá. Nejprve mu dá vypít nějakou tekutinu, prý přírodní viagra, napil se, moc mu to tedy nechutnalo, ale když tak naléhala a zbytek dopila sama. Ale zřejmě to vážně působí, protože po chvíli má vážně chuť na sex a tak tedy na spolu skočí. Poté spolu usnou v posteli. Říkáte si, to přeci vůbec není špatné, právě naopak, ale počkejte si na to, co ho bude čekat po probuzení. Když se probudí, říká si, že to nebylo vůbec špatné, Amanda odpočívá na druhé straně postele, chtěl se k ní přitulit a popřát jí hezké ráno, ale jaké bylo jeho překvapení, když dal na stranu polštář, který jí zakrýval obličej. Ona nespala, byla mrtvá. Co bude dělat? Co když si budou myslet, že jí zabil? No neříkejte, že by tohle chtěl někdo zažít, myslím si, že nikdo. Ale tohle byla jen jedna příhoda z mnoha.
Neříkám, že je kniha nějaká bomba, ale já se třeba i pobavila a také mě kniha dokázala i rozesmutnit. No pokud hledáte nějakou oddechovou knihu, tak neváhejte a sáhněte po ní. A jako bonus dostanete nafukovací polštářek Kamasutra, který můžete využít s partnerem.

 

 

 

 

 

ko-fi

Mezi mužem a ženami
  • Erotika
  • Příběh
  • Čtivost
  • Styl psaní
3.9
Sending
User Review
0 (0 )

Reply