Další zajímavosti o sexu

Takže opět jsem si našla celkem čtyři články, které se týkají sexu a chtěla bych se o ně s vámi podělit. Třeba i pro vás budou zajímavé, takže začínáme.

První článek se jmenuje deset zajímavostí o sexu a je zde celkem deset věcí o sexu (jak už vyplívá z názvu), můžete se tedy těšit. Pro mě třeba bod číslo deset je trochu nezajímavý, protože třeba misionářská poloha pro mě není zrovna nejoblíbenější, takže rozhodně postel pro mě a myslím, že i pro mého partnera není úplně číslo jedna pro sex. Ale každý to má určitě jinak.

Druhý článek radí co dělat, když vás nebaví sex  a vy sami nevíte co s tím. Takže jestli máte podobný problém, třeba vám tento článek trochu pomůže a nebo vás nasměruje co můžete dělat.

Třetí článek je o tom kolikrát v týdnu máte sex, tak podle mě to má každý jinak a také jestli má někdo čtyřikrát a nebo třikrát v týdnu sex je každého věc. To si musí domluvit pár, aby to partnerům vyhovovalo. Zkrátka každý nemá třeba chuť každý den (no dobře, třeba se někdo najde), buď jste unavení z práce a nebo nemáte prostě náladu. Myslím, že tohle zažil každý z nás.

A poslední článek je na hodně podobné téma, jako předchozí článek. Nemusíte mít sex každý den, hlavní je kvalita a to si myslím i já. Nevím, ale když jsem byla mladší, tak mi nevadilo mít sex často, vlastně jsem i chtěla. Ale čím jsem starší, tak už ho nepotřebuji každý den a nejsem frigidní 🙂 Naopak mám raději kvalitnější sex než jen rychlovky, ale někdy i rychlovkou nepohrdnu. Prostě podle nálady.

Takže doufám, že se vám články, které jsem pro vás vybrala alespoň trochu líbily a když budete mít k nim nějaké doplnění a nebo cokoliv, tak stačí napsat do komentářů.

ko-fi

4 Comments - Add Comment

Reply