Hraní si na hrdiny

Tak když jsme tu minule měli zvířátka, mám tu pro vás další podobné téma. Co takhle superhrdinové a jiné kostýmy? Líbí? Kdo by přeci neodolal a nepodíval se na holky spoře oděné, nebo oděné do obepnutých oblečků. A která ženština by se nepodívala na namakaného týpka, který si hraje na Supermana? Že se vám to nezdá s Petplay? Já bych řekl, že s Petplay to má přeci jen dost podobného. Jen toto hraní nemusí být bráno pouze do postele, naopak hromady lidí se s tímto rádo chlubí. Rád se tedy občas kouknu, na různá videa co se povalují na youtube z různých akcí. A jsou i plány, že bychom mohli někam s Darkmínou třeba i vyrazit. Vždycky nás fascinuje kolik práce si lidi s těmi kostými musí dát. A je to vážně super. A co dokázali by jste se do nějaké role převtělit vy? A třeba vydávat se za vašeho oblíbeného hrdinu, postavu i v posteli?

A i když se na youtube dají najít i erotičtější kostýmky, tak se dají najít i odvážnejší cosplayeři. Nebo nevím jestli se tomu dá ještě říkat cosplay, oni toho na sobě moc nemají 🙂 A dočetl jsem se i že na Pornhubu je hodně vyhledávaný. A tady už bych o cosplayi raději nemluvil 🙂

Tady jsou videa ze dvou kanálů na youtube, které se zaměřují na tyto videa. První je mineralblu.

Dalším je SKDRfilms.

A cosplaye se nebojí ani spíše Fetish modelky jako třeba Bianca Beauchamp

Bianca Beauchamp a její Tomb Raider

Ostatně on latex se k tomu cosplay poměrně hodí, takže se tu prolínají mé dva nejoblíbenější světy latex a videohry, což je něco pro mě.

Bloodrayne od Magma Ichios

Tady zase něco pro dámy. Cosplayer Maul:

Zaklínač ve Vaně od Cosplayera Maula

Btw má i celý kalendář a vypadá moc zajímavě.

Kalendář na téma zaklínače – Ten můžete koupit třeba zde

Věřím, že na porno videa máte svoje vlastní stránky a ty vám sem dávat nemusím 🙂 Cosplay prostě v dnešní době prožívá hodně velký boom a je velmi oblíbený. Už se těším na vaše oblíbence 🙂 A co vy? Máte svého oblíbeného cosplayera? Nebo se dokonce za cosplayera považujete? Nebo se prostě taky jen tak podíváte na youtube? Nebo raději pornhub? 😀 Svěřte se a pokochejte se obrázky a videi co jsou kolem.

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply