Zajímavosti o sexu č. 5

Jen tak na začátek, stále žijeme.
A nyní už k věci, opět jsem si pro vás připravila pár článků, které mě zaujaly. Doufám, že i pro vás se v nich najde něco zajímavého.

První článek se jmenuje Jakých je 15 nejerotičtějších částí ženského těla z pohledu mužů? Budete překvapeni! můžu říct, že některá místa by mě ani nenapadla 🙂 nevím každý to má zkrátka jinak.

Druhý článek mužům poradí co by neměli dělat během sexu třeba s bodem číslo 18 rozhodně souhlasím, mám raději delší předehru. Samozřejmě někdy na “to“ skočíme i bez ní, když jsme oba hodně nadržení. Ale najdete tam určitě i mnohem horší.

Další článek jsem četla už mnohem dříve, ale když jsem na něho narazila nyní, napadlo mě, že ho sem přidám. Pojednává o tom, jak si v různých zemích představují muži ideální ženu a přehlídka je to vážně různorodá. A jak by podle vás měla vypadat ideální žena?

Předposlední článek ukazuje sexuální rituály ze světa musím říct, že jsou všechny zajímavé, ale nevím jestli bych je chtěla praktikovat. Ale myslím, že nejhorší je z východní Afriky, to mi přijde dost drastický.

A poslední článek je o sexuálních poučkách viktoriánské Anglie třeba o masturbaci je to zajímavé a nebo, jak na to, aby na manžela nepřišly sexuální choutky. Myslím, že vás článek pobaví.

Budu ráda, když napíšete komentář, jestli se vám můj výběr líbil a nebo také jestli vůbec chcete, abych v tom vůbec pokračovala, jestli vás to vůbec baví.

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply