Dobrodružství v Las Vegas

Vstříc dalšímu dobrodružství, protože když se někam vydám s tetou, tak to vždy znamená něco extra. A věřím, že i teď tomu nebude jinak.

Na má naléhání kam, že to jedeme, tak se vždy dočkám odpovědi, že je to překvapení a že se mi to bude určitě líbit. Už jsem se tedy dál nevyptávala, protože by to stejně bylo k ničemu.

Musela jsem usnout, protože když jsem otevřela oči, tak jsem si přečetla na velké světelné tabuli „Vítejte v Las Vegas“.

My jsme ve Vegas? Co tady budeme dělat? 

Vydrž ještě chvíli a dočkáš se. 

Už jsem dál nenaléhala a vyčkávala. A nemusela jsem čekat dlouho, protože jsme zastavily na parkovišti u hotelu Bellagio. Na recepci teta vše vyřídila a mohly jsme tedy jít na pokoj.

Pokoj byl velký a velmi luxusně zařízený.

Tak co chystáš? Už mi to můžeš prozradit ne? 

Teta chtěla něco namítnout, ale zabránilo jí v tom zaklepání na dveře.

Konečně bude tvá zvědavost ukojena.

Šla otevřít dveře a za nimi stál mladý muž. Pozvala ho dál a chystala se odejít. Ve dveřích se zastavila a mrkla na mě a byla pryč. Co to má všechno znamenat?

Když jsem se otočila k tomu muži, tak byl úplně nahý a jeho penis byl v pozoru. Když ke mě vykročil, tak jsem ucouvla, nedbal na to a šel stále ke mě. Narazila jsem zády do dveří, ale to už byl u mě. Na nic nečekal a vzal mě do náruče a odnášel k posteli. Nijak jsem se nebránila, protože se musím přiznat, že mi to nijak nevadilo a tohle dobrodružství bylo určitě nejlepší. Začal mě svlékat, nikam nespěchal, spíš si to užíval a já také.

Když jsem byla úplně nahá, tak se vrhl ochutnávat mé tělo, bylo to velmi vzrušující a už jsem se nemohla dočkat až se dostane na řadu mé nejcitlivější místečko. A nemusela jsem čekat dlouho a musím uznat, že jeho jazyk je velmi mrštný. Až tak, že mě dostal téměř do extáze, jenže přestal. Byla jsem rozmrzelá, ale neváhala jsem a uchopila jeho penis do ruky, pevně jsem ho sevřela. A potom jsem si ho strčila do úst, chutnal dobře. Ale netrvalo to dlouho a strhl si mě pod sebe a vstoupil do mě. Bylo to báječné, ale po chvilce jsme oba společně dosáhli orgasmu. A nebyl to jediný orgasmus co jsme tento večer a noc dosáhli a za celou tu dobu jsme spolu nepromluvili ani slovo, nebylo třeba. Jen ráno se mě zeptal co si dám k snídani.

Musím vážně uznat, že tohle dobrodružství stálo za to.

ko-fi

Reply