Latex v hudebních vidoeklipech

Vím, že na youtube se dá najít spousta videí kde se objevuje latex. I oficiální hudební videoklipy nejsou na latex chudé a téměř každý trochu známější interpret má své video kde se latex alespoň mihne.

Dost písní asi většina z vás bude znát. Některé třeba budou pro někoho novinkou. V druhé části seznamu klipů jsou kapely které se mi osobně líbí a to jak kvůli latexu tak i kvůli hudbě samotné. První kapelou je Pretty Reckless. Mám rád tvrdší muziku, a celkově se mi hudba a styl této skupiny hodně zamlouvá. Latex na frontmance Frontmanka kapely Taylor Momsen se objevuje dokonce v několika klipech a to je pro mě velmi příjemný bonusem.

Druhou kapelou kterou jsem si oblíbil je FEMM’s Agency Syndicate. Hudba je to úplně jiná než obvykle poslouchám. Zde se přiznám, že mne nalákaly hlavně klipy ke skladbám. A některé skladby se mi po chvíli začali i líbit 🙂 Zde doporučuji projet jejich nejstarší hudební videoklipy. Kdy jsou obě frontmanky vždy v nějakém latexovém kostýmku. Níže naleznete dva videoklipy ale za zkouknutí jich stojí mnohem víc.

A teď otázka na vás, máte nějaký oblíbený hudební videoklip ve kterém se vyskytuje latex? Svěřte se, třeba ho přidám do svého seznamu. 🙂

Veronicas – Cruel
Lady Gaga – Poker Face
Britney Spears – Oops!… I Did it Again
Rihanna – S&M
Katy Perry – This Is How We Do 

Níže jsou videoklipy od mých oblíbených interpretů:

The Pretty Reckless – Just Tonight
The Pretty Reckless – Going To Hell
FEMM – Kill the DJ
FEMM – Whiplash
ko-fi

ko-fi

FEMM – White Noise 
ko-fi

Reply