Zajímavosti o sexu č. 3

Na začátek se chci moc omluvit, že jsem minulý týden nic nepřidala, ale vážně byl dost hektický a byla jsem totálně vyřízená. Takže se moc omlouvám a dnes vám to chci vynahradit svým příspěvkem.
Opět přidám zajímavosti ze sexu, takže přeju příjemné čtení.

První článek se zabývá zajímavostmi z celého světa, tedy například v Číně, že je sex považován za negativum a také za něco o čem se nemluví. A že Maďaři jsou největšími milovníky z Evropy. A mnoho dalšího.

Druhý článek se jmenuje nejnovější lechtivé rekordy, ale možná je to už trochu zastaralé, protože je z roku 2007. Takže kdyby jste našli něco novějšího, dejte určitě vědět. A z článku se dozvíme, že muž za život vyprodukuje 67 litrů spermatu a nebo, že se při sexu spálí 225 kalorií, takže kdo chce shodit pár kilo, tak neváhejte 🙂

třetího článku  se dozvíme, že jako národ naši muži na tom s velikostí penisu nejsou tak špatně a nebo, která žena měla největší vagínu. A také, že sex je dobrý proti bolesti hlavy, takže pro ty co se vymlouvají na migrénu, nebo že je bolí hlava, tak si to určitě přečtěte 🙂

A nakonec poslední článek 21 zajímavostí o sexu, zde jsou jen vypsány zajímavosti a není k tomu nic připsáno, jako nějaký popis nebo tak, což je určitě škoda. Proto jsem ho dala jako poslední, sice se říká nejlepší nakonec, ale jelikož jsem rebel, tak prostě tak.

Doufám, že mi odpustíte mou odmlku a alespoň trochu vám to vynahradím.
Určitě napište své názory nebo cokoliv vás napadne. Za každý komentář budu ráda.

 

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply