Něžné násilí – recenze

Tato kniha nás zaujala, když jsme byli teprve na začátku našeho experimentování s BDSM a svazováním. Už ani přesně nevím, kde jsem jí našla, ale hned jak jsem uviděla název, tak jsem si řekla, že to bude zajímavé. Ale zas nečekejte nějaké tvrdé praktiky BDSM, tato kniha to má i v názvu, že jsou to jen takové něžné hrátky. Proto si myslím, že na začátek určitě postačí, když budete chtít už něco více, budete se muset poohlédnout jinde.

V knize je deset různých postupů, jak svázat partnera nebo jak ho mučit. Vždy je jeden postup zaměřený na ženy a další na muže, je to na střídačku. Líbí se mi, jak je to popsané, nijak vulgárně. A doplňují to i hezké fotky páru, který pózoval.

U každého svazování je upozornění, abychom vždy dávali pozor na to, aby se svázanému partnerovi nic nestalo (pokud je svázaný na židli, tak aby nespadl a nepraštil se do hlavy a to samé i na posteli). Musíme proto dbát na to, aby se nic nestalo a dávat pozor, protože náš partner nám důvěřuje a svěří se plně do našich rukou. Nemůžeme tedy jeho důvěru brát na lehkou váhu a musíme udělat všechno pro to, aby se nějaké nehodě předešlo.

Na ukázku jsem si vybrala jednu polohu, která se jmenuje Podrobený džentlmen a jak už z názvu vyplývá, tak muž bude sedět svázaný na židli a žena si s ním může dělat co jí jen napadne. Můžeme si představit, že on je šlechtic, na němž se za někdejší příkoří mstí hezká komorná. On se nejdříve nechá bez odporu svázat, protože mu nic jiného nezbývá a ona ho může sexuálně trýznit. Může se snažit dostat na svobodu, ale stejně mu to není nic platné a možná se ani osvobodit nechce. Ona si nakonec může vybrat z několika poloh, buď se na něho posadí tváří v tvář a nebo zezadu. A nebo také, když ona klesne snožmo na všechny čtyři, vystrčí zadeček a začne přirážet na partnerův penis.

Mě se kniha líbila a doporučuji ji, nejsou tam žádné tvrdé praktiky, ale pro začátek určitě postačí. Takže za vyzkoušení stojí. Pokud knihu máte, napište svůj názor.

ko-fi

Něžné násilí
  • Erotika
  • Čtivost
  • Styl psaní
4.9
Sending
User Review
0 (0 )

Reply