Levet

Levet je pokračování ze série Strážci věčnosti od Alexandry Ivy a je to vlastně díl 9,5. Protože děj příběhu by se měl odehrávat mezi dílem devět a deset. Ale je to něco takového jako novela nebo nevím přesně k čemu bych to přirovnala, protože je to velmi krátký příběh.

Anotace:

Chrliči neuctívají odlišnosti – a Levet je nepochybně jiný. Od miniaturní postavy, k opravdu bestiálnímu vzhledu a křehkým, jemným křídlům, se ho straní dokonce i vlastní rodina, která ho vyhnala z milované Paříže. To, že je jediným chrličem, který kdy pomohl porazit Temného pána a jeho hordy přisluhovačů, neudělalo žádný dojem. Ale teď se Levet vrací domů, rozhodnut, že bude znovu oficiálně přijat do Chrličského cechu. Aby tak učinil, musí čelit té nejobávanější chrličce v celé Evropě. Té, která se ho pokusila zabít již jako dítě: vlastní matce…

S několika málo spojenci může Levetovo přežití záviset jen na pomoci dvou cizinců: Vally, nádherné, ale zraněné víly, a Elijahovi, divoce majetnickému, zamilovanému vůdci upírského klanu, kterému se ona nedokáže zcela poddat – dokud se do toho nezaplete Levet…

Příběh Leveta vyšel jen jako ekniha, což je škoda, protože já mám raději, když mohu knihou listovat a otáčet stránky a taky mám moc ráda vůni knih (možná to zní dost divně, ale nejsem žádnej úchyl, kterýho vzrušujou knihy, vážne ne 🙂 )
Je vážně škoda, že příběh je tak krátký, ráda bych si o Levetovi přečetla víc, ale i tak je příběh dobrý. Je to vlastně taková jednohubka.

K příběhu:

Po tom co byl Temný pán poražen se Levet vypravil do Paříže, do svého domova. Moc rád by patřil do cechu chrličů, ze kterého byl vyloučen. Moc dobře ví, že to nebude tak jednoduché, jelikož se bude muset postavit nejnebezpečnější chrličce, své matce. Ano, matka ho nemá ráda, vlastně ho nemá rád nikdo z cechu. Ale to mu nevadí a jde si za svým cílem. A na pomoc mu přijdou krásná nymfa Vally a vůdce upírského klanu Elijah.

Levet okamžitě dostane Vally na svou stranu, jako každou ženu ze série. Elijah z jeho přítomnosti dvakrát nadšený není, ale kvůli Vally se ho snaží přetrpět. Ze začátku se musí dost ovládat, ještě když si ho Levet dobírá, ale co by přece neudělal pro svou lásku.

Je trojnásobná škoda, že je kniha kraťoučká, protože se zase tak moc nedozvíme o Levetově životě a ještě bych si ráda víc přečetla o Vally a Elijahovi. Protože to mezi nimi vážně dost jiskřilo. A také je tady poskrovnu erotiky, což je taky škoda. Protože v předchozích knihách jí bylo dost, ale není se čemu divit, když má kniha 103 stránek.

Pokud jste četli předchozí díly (pokud ne, nevadí), tak si určitě přečtěte i tento příběh. A já už se pomalu chystám na další díly.

ko-fi

Levet
  • Erotika
  • Příběh
  • Styl psaní
4.2
Sending
User Review
0 (0 )

Reply