Nadržená

Poslední dobou jsem strašně nadržená. A tak když jsem viděla z okna tři policisty, hned mě napadlo, že bych je brala všechny najednou. Řekla jsem si proč ne. Vyklonila jsem se z okna a zamávala na ně. Vůbec nevím, kde se to ve mě vzalo, dřív bych to nikdy neudělala. Ale teď je teď.
Jeden z nich takový moc hezký mi to oplatil a usmál se na mě. Koukala jsem na ně dál, začali se spolu o něčem bavit a po chvíli se mě ten hezký zeptal: „Slečno, nepotřebujete s něčím pomoct? My bychom vám rádi pomohli.“
„Vlastně ano. Pojďte prosím nahoru, otevřu vám.“
Šla jsem otevřít dveře a potom už jsem čekala až dorazí. Za chvilku opravdu přišli a zblízka vypadali všichni dobře. Ale stejně ten tmavovlasý se mi líbil nejvíc.
„Tak co potřebujete, slečno?“ zeptal se mě můj favorit.
„Potřebovala bych, aby jste mě všichni tři pořádně opíchali.“
Všichni tři se na sebe podívali a ti zbylí dva na nich bylo vidět, že se jim moc nechce, ale ten krasavec, tak tomu se to nesmírně zamlouvalo.
„A to si myslíš, že nás všechny tři najednou zvládneš?“
„Tak za zkoušku to stojí, ne?“
„Jo, to určitě. Co kluci?“
Ti dva stále nevypadali nijak nadšeně.
„Co se děje kluci, nelíbím se vám?“
Jeden se na mě podíval a bylo vidět, že mu nejsme lhostejná.
„Naopak, jste moc hezká.“
„Tak v čem je problém? Jestli se bojíte, že přijde manžel nebo přítel, tak to se bát nemusíte. Teď zrovna nikoho nemám.“
„Ale oni kluci jsou trochu stydlivý a ještě k tomu Petrovi dala jeho holka kopačky.“
„To je mi líto. Ale pojďte dovnitř a uvidíme, třeba se vám to bude líbit.“
Všichni tři vešli dovnitř a zavřeli za sebou dveře.
„Dáte si něco k pití a nebo na to rovnou vlítnem?“
„Mohli by jsme si připít na tykání, ne?“
„Jasně.“
Vyndala jsem whisky, kterou jsem schovávala na zvláštní příležitost a tohle určitě je zvláštní příležitost. A nalila jsem každýmu.
„Já jsem Alena.“
„Já jsem David.“ řekl ten tmavovlasý.
„Já Petr.“ to byl ten menší stydlín.
„A já Aleš.“ to konečně promluvil ten větší stydlín.
„Tak jsme se seznámili a teď ještě pusu.“
David neváhal a hned mě začal líbat a taky hladit moje prsa. Ti dva chvilku koukali, ale potom se Petr osmělil a začal mě hladit po zadečku, Aleš ještě chvilku váhal, ale déle už to nevydržel a šel k nám. To byl pocit, tři pěkný chlapi najednou.
Petr se začal svlékat, až byl úplně nahý a jestli jsem společně s jeho jménem použila slovo malý, tak teď jsem to musela přehodnotit. Byl velký. Vymanila jsem se ze sevření těch dvou a šla ochutnat toho velkýho ptáka a chutnal vážně skvěle. Dva jeho kolegové na nic nečekali a svlékli se taky, no byla paráda, před sebou jsem měla tři velký macky. A všichni chtěli, abych je ochutnala. Bylo to blaho. Kouřila jsem jak o život a dělalo mi to moc dobře, cítila jsem jak jsem vlhká. Ani jsem si nevšimla, že mě David svléká, jak jsem do toho byla zabraná. Když jsem byla úplně nahá, kluci mě šli prozkoumat. Hladili mi prsa a také mojí vyholenou prcinu. Líbali, lízali a sáli, bylo to úžasný.
Aleš už to nevydržel a zajel hluboko se svým pérem do mojí kundičky, trošku jsem vykřikla. Petr mi pořádně promazal mou prdelku a vrazil mi ho tam, cítila jsem bolest, ale tentokrát jsem nemohla vykřiknout, bránila mi v tom Davidova kláda, kterou mi strčil do pusy. Ti tři mě tak zaplnili, že jsem necítila nic než rozkoš. Všichni se na mých dírkách vystřídali, aby to někomu nebylo líto.
Když už všichni byli téměř na vrcholu, tak svý ptáky vytáhli a společně mě postříkali, měla jsem to všude. Potom se oblékli a David mi položil papírek se svým číslem na stůl.
„Na poprvé to nebylo špatný, když by sis to chtěla zas někdy zopakovat, dej vědět. Rádi pomůžeme.“
A odešli, byla jsem totálně vyčerpaná, ale parádně ošukaná, cítila jsem se skvěle.

ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply