Narozeniny

Jsem už tři roky vdaná, s manželem nám to spolu klape, jak v posteli, tak i v ostatních věcech.
Manžel má o dva roky mladšího bratra, který je vážně kus. Vždycky se mi líbil, ale nikdy jsem na něj nic nezkusila.  Zítra má narozeniny, tak jsme naplánovali, že mu uspořádáme oslavu, na kterou jen tak nezapomene. Alkohol poteče proudem, i nějaké hezké kamarádky dorazí, jelikož je švagr sólo, tak třeba se mu bude některá z nich zamlouvat. A nebyl by to správný starší brácha, kdyby svému mladšímu bráchovi neobjednal jako překvapení striptérku. Samozřejmě, že o tomto překvapení víme jen mi dva.

Večer probíhal skvěle, všichni se dobře bavili a už i pár lidí odpadlo. Ale my jsme se drželi.
Přesně o půlnoci přišlo na řadu naše překvapení. Všichni co ještě byli při vědomí, tak se nemohli dočkat. Přišla dívka, celkem hezká v sexy oblečku policajtky. Pomalu se začala svlékat, mě to moc nebavilo, tak jsem si řekla, že si dojdu pro něco k pití, sice už jsem toho vypila dost, ale sklenička neuškodí. Když jsem odcházela, tak zrovna ta polonahá slečna seděla na švagrově klíně, a on nevypadal, že by mu to vadilo. Nakonec jsem si těch skleniček dala víc.

Zdál se mi velmi smyslný sen. Milovala jsem se s nějakým mužem, ale bylo to tak živé. Cítila jsem na sobě jeho doteky, bylo to velmi vzrušující. Jazykem laskal mé bradavky, nebo si je vzal do úst a sál. Přivádělo mě to k šílenství, úplně jsem cítila jak vlhnu. Ale ještě lepší bylo, když začal dobývat jazykem mou jeskyňku, to mám ze všeho nejraději. A nepřestal do té doby, než jsem začala vzdychat rozkoší, díky orgasmu, který byl vážně úžasný. Poté do mě nekompromisně vnikl a začal přirážet, já mu vycházela vstříc. Byl to ten nejúžasnější sex co jsem kdy zažila, škoda, že to byl jen sen.

Když jsem se ráno probudila, stále jsem se blaženě usmívala, jenže brzy mě úsměv přešel. A to kvůli tomu, že jsem se probudila v posteli s manželovo bratrem, co bylo ještě horší, že ten sen nebyl sen, ale skutečnost a já se vyspala se svým švagrem. Co jen budeme dělat? Nakonec jsme se domluvili, že to zůstane jen mezi námi.

O tři měsíce později jsem zjistila, že jsem těhotná. Ale čí je to dítě?

ko-fi

Reply