Cizinec

Jednou jsem se tak procházela po zahradě, když najednou mi někdo zakryl oči a přitiskl si mě na své tělo. Přemýšlela jsem kdo to může být, ale vůbec mě nenapadlo kdo by to mohl být. Čekala jsem a snažila se uklidnit.
„To jsem rád, že se nebráníš. Já bych ti stejně neublížil.“
Ten hlas mi byl povědomí, ale odkud?
„Kdo jste a co po mě chcete?“
„Jak už jsem řekl, nechci ti ublížit. Nemusíš se bát. Jen jsem tě chtěl opět vidět a zjistit jak se máš. Ale vidím, že dobře. Máš hezký dům se zahradou a určitě i hezkého manžela.“
„Nejsem vdaná.“
„Nejsi? Ale…“
Vypadalo to, že je vážně překvapený.
„Nejsem, měli jsme se brát, ale on z toho nakonec vycouval. Řekl, že se ještě nechce tak vázat a opustil mě.“
Ano, to se stalo před rokem. Můj snoubenec, kterého jsem velmi milovala se na mě vykašlal. Moc to bolelo, ale po čase jsem se s tím naučila žít a teď už mi to ani tak nepřijde.
„Tak to byl ještě větší hajzl než jsem si myslel. Ale neříkám, že mi vadí, že jsi sama. Naopak.“
„Odkud se známe?“
„Ze školy.“
„Ze školy?“
„Ano. Už tenkrát jsem tě miloval.“
Sundal mi ruce z očí a položil mi je na prsa.
„Ale…“
„Tohle jsem chtěl vždycky udělat, ale nikdy jsem k tomu neměl odvahu. Ale teď už jí mám.“
Přitiskl si mě k sobě ještě víc, že jsem cítila, jak je vzrušený. Měla bych být vyděšená, že je to nějaký úchyl, nebo tak. Ale naopak mě to taky vzrušilo. Zasténala jsem.
„Líbí se ti to? To je dobře, protože mě taky.“
Trochu víc mi zmáčkl prsa, opět mi uniklo zasténání a ještě víc jsem se k němu přitiskla a trochu zavrtěla. Teď zasténal on a jednou rukou mi zajel pod kalhoty.
„Jsi tak mokrá a příjemně hřeješ. Tak rád bych byl v tobě.“
„Ano, taky to chci.“
Byla jsem tak vzrušená a nadržená, že mi bylo úplně jedno kdo to je. Rozepnul mi kalhoty a stáhl mi je i s kalhotkami pod zadek. I on si rozepnul zip u kalhot a najednou ho do mě vrazil. Nevadilo mi to, jen mě to trochu překvapilo. Ale rychle jsem přestala myslet na všechno kolem, protože on mě začal divoce projíždět. Byla to paráda, takovýhle šukání jsem nezažila…vlastně nikdy. Bylo to, jako kdyby nám šlo o život.
Udělal se do mě, ale mě to vůbec nevadilo, naopak. Chtěla jsem mít v sobě jeho sperma. Bylo to zvrácený, ale potřebovala jsem to.
Podívala jsem se na něho a poznala ho.

ko-fi

Reply