Nová zkušenost

Nikdy jsem neměla ráda násilí, natož v posteli. Ale mé přesvědčení se mělo brzy změnit.

Delší dobu jsem bez partnera a vlastně mé předešlé vztahy za moc nestály. Má kamarádka Emily mě stále s nějakými muži seznamuje, ale mě už to přestává bavit.

Zrovna mi od ní přišla smska a opět mě chce s někým seznámit, ale tentokrát to prý bude ON. Dobře, dám jí poslední šanci a odepíšu, že přijdu. Emily společně se svým manželem pořádají večírek, tam nemohu chybět, ale pokud bude ten muž podobný jako ti předchozí, tak se dlouho nezdržím.

Jelikož od Emily nebydlím moc daleko, tak jsem dorazila akorát. Pár lidí už zde bylo a začínalo se to pomalu rozjíždět. Přivítala jsem se s Emily a jejím manželem, dala jsem jim víno, které jsem přinesla. Emily si mě vzala stranou.

Přišla jsi včas, už je tady. Půjdu vás seznámit.“ Na mou odpověď nečekala, chytila mě za ruku a táhla mě za sebou. Došly jsme k muži, který k nám stál zády, byl vysoký, měl široká ramena a tmavé vlasy. Emily se nepatrně dotkla jeho ramene a on se k nám otočil. Byl to přesně takový ten hezounek, kterých jsou plné romantické filmy. Ale musím přiznat, že mě přitahoval, ale nebylo to tím jak vypadal, nevím čím to bylo, ale bylo to tam.

Ještě nikdy jsem na první schůzce nešla s mužem domů, ale s Marcusem bylo všechno úplně jiné. Žádného takového muže jako on jsem ještě nepoznala.

Jeho dům byl vážně honosný, ale na podrobnější prohlídku nebyl čas, protože Marcus mě vzal do náruče a odnesl do ložnice.

„Svlékni se.“ Víc neřekl, ale tón jeho hlasu mě přiměl udělat co řekl. Prsty se mi chvěly, nevím jestli to bylo vzrušením a nebo strachem. Celou dobu mě se zájmem pozoroval, ale to bylo vše. Když jsem byla zcela nahá, tak ukázal na postel. Lehla jsem si a on přišel ke mě, něco se zalesklo v jeho rukou, nevěděla jsem co to je, do té doby, než mi připoutal ruce ke kovové konstrukci postele. Začala jsem trochu panikařit, tohle se mi ještě nestalo. Poznal, že mám strach.

Neboj se, bude se ti to líbit. Emily mi řekla, že nemáš žádné zkušenosti, tak dneska na začátek to bude ještě takové nevinnější, ale uvidíš, že budeš chtít víc.“

Oči mi zakryl maskou a já se mu zcela oddala. Cítila jsem na těle jeho doteky, bylo to vzrušující a k nevydržení. Téměř mě dovedl k vrcholu a přestal, zakňourala jsem rozmrzele, on se zasmál.

„Orgasmus si musíš zasloužit a také ti ho musím dovolit, jinak ho máš zakázaný.“

Dál si semnou pohrával a potom mi strčil svůj penis do úst. Ochutnávala jsem ho a on přirážel. Odtáhl se, roztáhl mi nohy a byl ve mě.

„Teď se uděláme společně, jestli se neuděláš a nebo se uděláš moc brzy, budu tě muset potrestat. Tak se snaž.“ Zašeptal mi do ucha.

Snažila jsem se a snaha se vyplatila a musím přiznat, že se mi to moc líbilo a už se těším na to co bude následovat. Protože jak řekl Marcus, tohle byl jen začátek.

2 Comments - Add Comment

Reply