Pouta na ruce a nohy – recenze

Inu blíží se Vánoce a já v úkolech stále mám nějaké resty, které bych rád stihl dodělat. Jedním z nich bylo i zrecenzovat Pouta na ruce a nohy od Růžového slona. Tímto bych rád obchodu poděkoval stejně jako Lascero.cz, který nám tuto možnost udělil. A teď k samotné recenzi.

Nečekejte žádnou dárkovou krabičku, nebo balení, to ale vůbec nevadí protože to funkčnosti pout nijak neubírá a vy nemusíte nijak opatrně rozbalovat váš drahocenný nákup jen aby jste neponičily obal.

Co mne překvapilo bylo zpracování. Na stránkách obchodu naleznete, že jde o ručně zpracovávanou pravou kůži, ale nevím proč, na fotkách se mi nezdálo, že zpracování bude kdo ví jaké. Proto mne příjemně překvapilo, že pouta jsou opravdu kvalitní. Skvěle se s nimi manipuluje a především jsou opravdu odolné. To hlavní je, ale jak se v nich cítí spoutaný. A je to opravdu dobré. Materiál je příjemný, netlačí a nedře a přitom vám nedovolí více pohybu, než kolik si usmyslil váš partner/ka. Samozřejmě bude záležet na poloze a jak moc jste ohební. Mne se stalo, že při jedné z poloh se mi pouta začaly trochu zařezávat do zápěstí, ale stačilo trochu poupravit a bylo vše v pořádku.

A věřte tomu, že poloh se s těmito pouty dá vymyslet dost. Nemusíte totiž vždy využít vše. Můžete je použít jen jako klasická pouta. Vaší představivosti se tak meze nekladou a vy můžete zkoušet a vymýšlet jak vám jen vaše fantazie dovolí. Popravdě nikdy jsem takováto pouta nechtěl, říkal jsem si že je přeci lepší mít více pout a ty si pak dle libosti nakombinovat. Po vyzkoušení těchto jsem, ale svůj názor musel přehodnotit. A to především díky manipulaci. Spoutání jde rychle. Ne vždy samozřejmě můžete dosáhnout výsledku, který si představujete. Ale tyto pouta jsou skvělé pokud se nechcete zdržovat poutáním, protože nemáte moc času, nebo náladu a chcete se rychle dostat k akci. Prostě pouta nasadíte na vaši oběť, tak jak chcete a je hotovo. Není potřeba dalších karabin, provazů, či řetězů. Oběť je spoutaná a pokud spoutáte ruce k nohám, je i výraznější pohyb hodně omezen. To se ale dostávám k jedné nevýhodě.

Nevím zda je to jen špatným poutáním, ale párkrát jsem se z těchto pout pokusil dostat a ejhle ono to šlo a to jsem měl i kuklu přes hlavu. Přeci jen pouta by měla zabránit, aby se z toho oběť dostala. Ano opět bude záležet i na zvolené pozici a dalších mnoha věcech. Navíc pokud vaše oběť bude třeba mít i nějaké bdsm rukavice, nemusí vás to moc trápit 🙂 Nám to moc nevadí, protože já ani Darkmína se o uvolnění extra nesnažíme (prostě jsme jen poslušní 🙂 ) ale přeci jen někdy je třeba ten pocit bezmocnosti posílit. A když víte, že třeba máte šanci se osvobodit, není to nejlepší. Za mne je škoda, že pouta nejdou zamknout zámkem. Hned by problém odpadl. To je ale opravdu jediná nevýhoda (i když poměrně podstatná na pouta 🙂 ). A jak píši vždy bude záležet na tom kdo poutá.

Doporučit tedy tyto pouta? Řekl bych, že tyto pouta jsou ideální pro všechny co nemají s poutáním moc zkušeností, ale chcete si zaexperimentovat. Přeci jen si nemusíte pořizovat více pout, aby jste pak dosáhli nějakého většího výsledku. Také se hodí všem, kteří se nechtějí třeba kvůli času zabývat složitými kombinacemi pout. Naopak ti co se v poutání vyžívají a mají samotné poutání jako rituál, či si užívají kombinování více pout, tak ti si mohou tento kousek nechat v klidu ujít.

Darkmína v poutech

ko-fi

Pouta na ruce a nohy
  • Zpracování
  • Funkčnost
  • Poměr Cena/Výkon
3.7

Zhodnocení

Pouta které kombinují poutání rukou a nohou. Můžete je použit jak chcete a téměř nic tomu nebrání, záleží jen na vaší fantazii. Škoda jen, že se nejsou i na zámek.

Reply