Sex 10 testů – 100 otázek a odpovědí – recenze

Knihu jsme si společně koupili, ještě když jsme spolu chodili. Jednou jsem šli kolem knihkupectví a za výlohou nás tato kniha zaujala a tak jsme si řekli, že se na ní podíváme. Co nás ke koupi ještě víc přesvědčilo, že zrovna byla zlevněná na polovinu ceny, no jo, tenkrát jsme byli ještě chudí studenti, tak se nám to hodilo. Nejprve jsme ji tak zběžně prolistovali a zaujala nás, tak jsme si řekli, že když je zlevněná a taky nás zajímala proč si ji nekoupit. Už jsme neváhali, zaplatili a kniha byla naše. A na nic jsme nečekali a začali společně vyplňovat testy.

Kniha je rozdělena dvou částí. První část je nazvaná Testy sexuální aktivity a obsahuje 10 testů a všechny se zabývají, jakými jste milenci. Dozvíte se jestli jste sebejistí milenci, šikovní milenci a nebo třeba smyslní milenci a mnoho dalších. My jsme testy vyplňovaly společně, ale můžete je třeba vyplnit každý sám a potom si porovnat výsledky.  

Druhá část se jmenuje Škola lásky pro každého a najdete zde různé rady a návody, jak si zpříjemnit intimní chvilky. Určitě si zde najde něco každý co ho bude zajímat. Ať už pro romantickou chvilku a nebo i drsnější choutky. Je zde i pár poloh pro inspiraci a nebo také, jak máme správně masírovat partnera a to i v intimních partiích. Nebo je zde zmíněn i bod G a také jak na orální sex, aby partnerovi přinesl co největší rozkoš. 

Kniha je doplněna fotografiemi, které nejsou nijak přehnané, naopak jsou vkusné a také ilustracemi. Pokud si chcete s partnerem vyzkoušet nějaké testy a ještě si přečíst něco co vás zajímá ohledně sexu, tak neváhejte. Knihu mohu doporučit také pro její rozměry, je to takové skoro kapesní vydání. 

Myslím si, že kniha je vhodná pro páry, které jsou teprve na začátku svého vztahu a teprve se poznávají, i když i páry které jsou spolu už několik let, tak se mohou také otestovat 🙂 Ale pokud knihu vlastníte, tak určitě napište jaký na ni máte názor.

ko-fi

Sex 10 testů
  • Erotika
  • Čtivost
  • Styl psaní
4.9
Sending
User Review
0 (0 )

Reply