Kdopak je ta zrzka? aneb Johny Kousáček a Bláznivka poprvé

Kdopak je ta zrzka? je první kniha ze série Zrzka od autorky Alice Claytonové.

Anotace:

Ambiciózní třiatřicetiletá Grace Sharidanová přijíždí do Los Angeles splnit si svůj velký životní sen a stát se divadelní a muzikálovou herečkou. Zdá se, že ji nemůže nic zastavit! Je talentovaná, krásná, výjimečná, má zkušenosti i kamarádku s těmi správnými kontakty. A je odhodlaná neustoupit ani o píď! Na své cestě za slávou však nečekaně potká o devět let mladšího Jacka Hamiltona vycházející hvězdu všemi napjatě očekávaného seriálového trháku s nepřebernou škálou milostných zkušeností, bohatou fantazií a přímo vražednou dávkou sexappealu. Takové kombinaci by neodolala žádná! A tak není divu, že se i Grace navzdory rozumu začne situace vymykat z rukou a vášnivé dobrodružství brzy překročí hranice nevinného románku. Může začínající vztah zkomplikovat Graceinu slibnou hereckou kariéru? Dokážou společně překonat zrádná úskalí slávy? Podaří se Grace obstát v konkurenci zástupů Jackových fanynek? Vyrovnat se s nájezdy senzacechtivých novinářů? A především budou schopni překonat několikaměsíční odloučení? Zvlášť když se kolem Grace začne ochomýtat její studentská láska Michael.

Po přečtení Nabíječe, jsem si řekla, že na autorku nezanevřu a rozhodně si od ní ještě něco přečtu a právě proto jsem si vybrala její další sérii, která je o zrzce Grace. Hned na začátek musím říct, že již zmíněný Nabíječ se mi líbil víc, ani nevím čím to je, ale je to tak. To však neznamená, že Zrzku zatracuju, to ani náhodou. Je to čistě jen můj názor.

K příběhu:

Hlavní hrdinkou je Grace Sharidanová, herečka, která by si přála splnit svůj životní sen a to stát se divadelní a také muzikálovou herečkou. A proto se stěhuje do Los Angeles, ke své kamarádce Holly, se kterou chodily společně na vysokou. Jenže začátky nejsou jednoduché, jak jistě víme a ani Grace se nestane přes noc slavnou hvězdou. Ale není z těch, kteří se hned hroutí, když něco nevyjde a tak si užívá život a chodí na různé večírky. A právě na jednom z nich potká nově vycházející filmovou hvězdu Jacka Hamiltona, který je prostě fešák a všechny ženy po něm touží. Ani Grace není výjimkou a Jack ji zcela uchvátí, není to však jen jednostranné, protože i Jack má zájem. Jenže kvůli velkému věkovému rozdílu se do toho Grace nehodlá pouštět a snaží se odolat, ale jelikož je člověk, tak do toho vletí přímo po hlavě a začíná maraton plný sexu.

A když je to mezi nimi tak slibně rozjeté, tak se naskytne Grace velmi zajímavá pracovní nabídka, jenže by se musela odstěhovat do New Yorku.

A jak se tedy Grace rozhodne? To se dočtete v knize 🙂

Cituji: 

„Grace?“ zašeptal dlouho potom, co zase začaly hrát ploužáky.

„Hmm?“ bylo to jediné, na co jsem se zmohla.

„Strašně se mi líbilo, jak jsi volala moje jméno, když, no, však víš,“ řekl tiše.

„Volala?“ zeptala jsem se nevěřícně.

„Ty si to nepamatuješ?“

„Blázínku, nepamatuju si nic od chvíle, cos mi strhnul kalhotky. Mám okno,“ povzdechla jsem si.

Konec citace

Grace je sympatická postava, je vtipná a správně trhlá, mám ráda hrdinky, které nejsou nudně normální 🙂 a také obdivuju její odvahu, že si troufla na vztah s o tolik mladším mužem, to bych asi nedala 🙂

No a Jack to je takovej mladej samec, o kterém si nechává zdát mnoho žen. (Proč vždycky v každé takové knížce je nějakej „borec“ po kterém letí každá a on si vždy vybere hlavní hrdinku? pozn. Reaven)

Líbilo se mi, že si mezi sebou vyměňovali přezdívky, to bylo celkem vtipný.

Sexu je tu habaděj a erotické scény jsou celkem detailně popsané, takže se máte na co těšit 🙂

Jediné co bych knize vytkla, že jsou v ní celkem často sprostá slova, jo řeknete si, vždyť je to erotický román, ale mě to zkrátka vadí a nemám to ráda.

Konečný verdikt:

 

ko-fi
Kdopak je ta zrzka?
  • Hodnocení
4.5
Sending
User Review
0 (0 )

Reply