Skleněný anální kolík

Na začátek musím říct, že anální sex a všechno kolem něj mi moc neříká. Doufám, že si teď neřeknete, že jsem divná nebo frigida nebo tak něco. Prostě mi to není příjemné, nejspíš je to věkem. Protože když jsem byla ještě náctiletá, tak mi nic nevadilo a zkoušela bych všechno. Ale čím jsem starší, tak je to se mnou horší 🙂 Zase si nemyslete, že nemám chuť na sex, to zase ne, tu mám pořád 🙂 Jen už některé experimentování moc nemusím. A nejhorší pro mě je anální sex. Pro někoho je to úplně normální věc a bez něho si nedokáže představit, že by třeba dosáhl orgasmu. Ale takových věcí je víc, například orální sex, ne ten mi vůbec nevadí, právě naopak. Ale zase někdo si neumí představit, že svého partnera uspokojuje orálně nebo naopak, že partner uspokojuje jeho. Takže takhle to mám já s orálním sexem. Ale to jsem se trochu rozepsala, omlouvám se, jestli jsem někoho nudila.

A teď už k recenzi. Svůj první anální kolík, nebo spíš kolíček, jsem si koupila už hodně dávno. A bylo to překvapení, protože Reaven naléhal, ať to zkusím, tak jsem si ho koupila a samozřejmě jsem vybírala nějaký menší. Takže jeho celková délka je 12 cm a průměr je 2,3 cm a je vyrobený z tvrzeného skla, díky tomu je jeho údržba velmi snadná. A mě se skleněné hračky líbí, takže je příjemné spojené s užitěčným. Myslím si, že pro začátečníky je velikost akorát, ale pokud chcete na začátek zkusit větší, je to jen na vás 😉 Kolíček přišel v ozdobné krabičce, uložený v měkoučké látce, takže je jako v bavlnce 🙂 Nebyl by to tedy ani špatný dárek, buď pro ni a nebo něho.

Mám raději hračky co něco „dělají“ a ne jen mě „vyplňují.“ Takže třeba dilda moc nemusím, ale ještě jsem nezkoušela jaký je vibrační anální kolík. S tím má zkušenosti Reaven 🙂 takže ten by mohl vyprávět.

Pokud přemýšlíte o koupi svého análního kolíku, ať už to bude váš první nebo třeba desátý, tak podle mě při jeho výběru je nejdůležitější velikost. Potom z jakého materiálu je vyrobený. Nebo jestli vybíráte raději podle materiálu, také to jde. A barva je pro někoho třeba také důležitá, neříkám, že je pro mě nejhlavnější, ale také na ní koukám. Zajímavé je, že například růžovou nemám vůbec ráda (růžové oblečení bych si nevzala), ale třeba růžový vibrátor mi nevadí (když to není zase taková ta křiklavá růžová, jako zvýrazňovač 🙂 )

Můžete ho používat jak samostatně, tak i s partnerem, což je také velké plus. Jen bych ho z hygienických důvodů partnerovi nepůjčovala, ať má raději každý svůj. A také jen tak pro nic za nic se jmenuje anální, takže bych ho nestrkala nikam jinam 🙂

Klady

Zápory

 • velikost (můžete si ho vzít na cesty)
 • vzhled
 • materiál (tvrzené sklo se jen tak nezničí)
 • údržba
 • na žádný jsem nepřišla

ko-fi

Skleněný anální kolík
 • Kvalita
 • Design
 • Údržba
 • Uskladnění
 • Voděodolný
 • Cena
5

Zhodnocení

Můžete ho používat společně s partnerem, takže rozkoš bude dvojnásobná.

Sending
User Review
5 (1 hlas)

2 Comments - Add Comment

Reply