Sexuální inspirace – recenze

Knihu jsem koupila ani ne tak proto, že by jsme to potřebovali, ale že mě zaujala. Já mám tipy těchto knih ráda, protože se z nich dozvíte něco zajímavého a také se můžete lecčemu přiučit.

Kniha je spíše určena pro páry (manžele), kteří jsou spolu déle a jejich sexuální život začíná uvadat a nebo už téměř uvadl. A právě díky knize a radám v ní to můžete změnit a opět své intimní chvilky oživit a nechat se inspirovat.
Kniha má šest kapitol a v každé z nich naleznete něco co pro vás bude mít blahodárné účinky a určitě pokud máte nějaké problémy, tak vám nějaké rady pomohou.
Skoro v celé knize je napsáno, že si sex máme užívat a máme při něm být šťastní. A máme zapomenout na všechny naše starosti a úplně vypnout a nechat se unášet vášní a touhou.

První kapitola se jmenuje První kroky a je vážně o krocích, jak se s partnerem opět sblížit a navázat na to hezké co mezi vámi bylo. Protože nebudeme si nic nalhávat, když jste spolu už deset let, tak už to není takové, jako když jste spolu začali chodit. Ale díky radám svůj sexuální život opět oživíte a to pomůže i vašemu vztahu.

Druhá kapitola se jmenuje Předehra a je o tom, že předehra je velmi důležitá. Je důležitá jak pro muže, tak pro ženy. Dotýkejte se svého partnera, když spolu mluvíte nebo při jiných příležitostech a uvidíte, že to nebude marné. A při předehře můžeme líbat partnera, kde nás napadne, nemusí to být jen na rty. Můžeme také použít nějakou erotickou pomůcku (např. vibrátor) a nebo i jiné věci (kostka ledu), ale to nechám na vás. A nebo můžeme partnera překvapit a předvést mu striptýz.

Třetí kapitola Příjemné pocity a ty můžeme partnerovi navodit třeba erotickou masáží. Díky masáži se naše tělo uvolní a opadne z nás všechno napětí a stres. A když k tomu ještě použijeme éterické oleje, tak se k tomu přidá ještě příjemná vůně. V této kapitole jsou vypsány různé éterické oleje a jaké mají účinky na naše tělo. A dále je zde napsáno jak máme při masáži postupovat na různých částech těla.

Čtvrtá kapitola Představy popisuje, že rozhodně není špatné, když máme sexuální představy. Naopak je to příhodné a ještě lepší je, když ty představy budete realizovat spolu se svým partnerem. Tedy když jsou realistické.
Jsou čtyři typy erotických představ. První jsou Intimní představy a ty zahrnují sex s vaším stálým partnerem, nebo techniky, které jste ještě nevyzkoušeli a toužíte po tom.
Druhé jsou Badatelské představy a tam patří sex ve třech a nebo i více lidech. Což není vždy jednoduché realizovat, buď se bojíme, jak na to bude náš partner reagovat a nebo se bojíme sami, že by jsme to nezvládli.
Třetí jsou Neosobní představy do nich patří sexuální pomůcky, pornografické filmy a lidé, které třeba vůbec neznáme a nebo na jejich obličejích a totožnosti vůbec nezáleží.
A poslední jsou Sadomasochistické představy a myslím si, že každý hned uhodne, jaké mají lidé představy, protože už z názvu to vyplývá. Takže ano, patří sem různé tresty a moc nad druhou osobou. Některé ženy si rády představují, že se jich někdo zmocňuje násilím a muži si zase představují, jak svazují ženu a potom se jí zmocní.

Pátá kapitola Vyvrcholení a předchozí kapitoly k němu vedou. Takže nyní si partneři zaslouženě užijí své vyvrcholení. Některé páry dosáhnou vyvrcholení společně, jiní ne. Některé ženy nechávají všechnu aktivitu na mužích a samy se během styku sotva pohnou a jsou přesvědčeny, že není vhodné přiznat, jakým překrásným zážitkem je milování.
Opět je v této kapitole napsáno, že se z milování máme radovat a milostný akt neslouží jen k dosažení vrcholu. Takže si milostné chvilky se svým partnerem naplno užívejte a vychutnávejte.
Dále je tady deset poloh, které rozjitří vaši fantazii a nejsou nijak složité, takže je zvládne každý.

Poslední kapitola Zábava a hry a tím se dostáváme do finále. Nyní má vaše představivost volné ruce, takže si můžete dělat co chcete, tedy pokud se to líbí i vašemu partnerovi. A pokud ano, tak není problém a můžete si společně užívat bez zábran.
Je zde padesát způsobů, díky kterým vnesete do vaší ložnice více zábavy a proč je nevyzkoušet a pro inspiraci některé uvedu.

  • Dejte si za cíl milovat se na každém kusu nábytku ve vašem domě.
  • Předstírejte, že jste sexuální otrok, jehož si jeho pán nebo paní drží  pro zábavu a z milosrdenství. 
  • Partnera svažte, zavažte mu oči, potom ho jemně popleskávejte po každé části nahého těla. 

Knihu doporučuji, mě se líbila a také fotky, které knihu dobře doplňují. Tak pokud potřebujete nějakou radu ohledně sexu, tak určitě neuděláte chybu, když si knihu přečtete. A přečtená je za chvilku, protože je tenoučká, má 96 stran. Bohužel jsem na internetu nenašla žádný obchod, kde by se dala sehnat, ale mě se jí povedlo koupit v jednom výprodeji. Takže když budete mít opravdu zájem, tak budete muset pátrat, třeba někde v antikvariátu na ni narazíte. Nebo pokud máte knihu doma, určitě napište svůj názor.

ko-fi

Sexuální inspirace
  • Erotika
  • Čtivost
  • Styl psaní
4.8
Sending
User Review
0 (0 )

Reply