Skyrim: BDSM

Snad každý kdo se jen trochu zajímá o hry, nebo je hraje zná Skyrim. O hru, která je již několik let mezi námi a nejeden hráč na ní nedá dopustit. Skyrim, ale není znám jen svojí hratelností, otevřeným světem a RPG systémem. Má také velmi silnou a šikovnou moderskou základnu, která je schopná z této již „staré“ hry vymáčknout to nejlepší. Takže nejen pak po grafické stránce strčí do kapsy i nějaké novější tituly, ale zároveň se upravuje hratelnost a přibývají nové možnosti a vymoženosti. A právě na tuto stránku hry bych se dnes rád zaměřil.

Proč? Proč by nás měly zajímat nějaké módy do hry, když to má být sexblog? Inu i díky módům se totiž do Skyrimu dá přidat sex a zažívat různá erotická dobrodružství. Ne každý má partnera a ne každý má možnost si hrátky realizovat kdykoliv si vzpomene.

Pokud se člověk rozhodne si řádně vylepši Skyrim měl by se prvně obrnit trpělivostí a řádně si rozmyslet co všechno by do hry chtěl. Ne každý mód je totiž kompatibilní s jiným a hra se tak pomalu stává nestabilní. Ale nebojte všechno jde a když budete dodržovat určité postupy a rady od tvůrců daných módů zahrajete si. Já si do hry nahrál něco přes 400 módů a po trpkých začátcích můžu říct, že hra funguje jak má. Ale nějakou dobu to zabralo.

Předně doporučím jednu stránku a tou je Nexus. Zde najdete všelijaké módy, já využil především ty ovlivňující grafickou stránku hry. Jestli chcete dosáhnout kvality obrázků z galerie doporučuji tento návod.

Pokud budete s grafickou stránkou hotovy, nebo jste se jí dokonce ani neobtěžovali nějak upravovat a chcete jen úchylnější pohled na fantasy svět, tak mrkněte sem. Najdete tam totiž 18+ módy a pozor nejen do Skyrima, ale i do Fallouta 4 či Simíků. A zde si stačí vybrat jednotlivé módy a pak hurá do jiné reality.

A co že z takových módů můžete získat? Tak především sex samotný a pozor nemusí být pouze polohy na misionáře či pouze s opačným pohlavím. Dokonce jde i sex s příšerami. Samozřejmostí jsou pak i různé oblečky. Mě jako BDSM pozitivního především lákaly různé BDSM módy. Takže teď moje virtuální postava, může být lapena v pásu cudnosti a musí najít způsob jak se ho zbavit. A co třeba taková kukla s roubíkem. Kdy se můžete pohybovat jen v 1. osobě a máte omezený výhled, ve třetí osobě vidíte hezky na svého avatara jak trpí, ale nemůžete se pohybovat (vše jde upravit v nastavení samotných módů). Nebo třeba roubík, kdy opravdu jen mumláte a ostatní vám nerozumí a chvíli zabere než pochopí co po nich chcete. Pak už jen takovou třešničkou na dortu je pás cudnosti s vibračními dildy, který bez klíče nesundáte a orgasmus uprostřed boje opravdu není nejlepší. A sundání od kováře není nejlevnější, či naopak od vás bude chtít jistou službičku 😉

A není to jen o věcech na sebe, do hry si můžete přidat i různé úkoly ohledně BDSM. Co být třeba unesená princezna, vydaná napospas otrokářům? Nebo jste spíše dominantnějšího ražení? Pak je pro vás mód, který vám umožní vlastnit otroky/otrokyně a mnoho a mnoho dalšího.

Takže pokud zrovna nemáte možnost si vaše fantazie realizovat, můžete je třeba nechat alespoň realizovat prostřednictvím vašeho avatara. Chabá to náhrada, ale lepší než nic 😉

V galerii naleznete jak fotky z mé hry tak i oficiální od tvůrců módů, přečtěte si tedy i popisek obrázku. Časem galerii budu rozšiřovat o další moje fotky ze hry.

ko-fi

3 Comments - Add Comment

Reply