Služba u Lady Raven – Kapitola 1.

Tak jelikož už uplynul týden, je řada na mě abych se nyní podělil s vámi o můj výtvor. Tento příběh ani postavy nejsou reálné, inspirací mi jsou pouze mé fantazie a sny. Moc sexu a erotiky nečekejte (i když i to jsem se sem snažil dát), spíše to berte jako úvod do delšího příběhu, který ještě ani nemám domyšlený jak vůbec dopadne 🙂 Rozhodně, ale i já budu rád za váš názor. Teď se pohodlně posaďte a alespoň na chvíli se ponořte do příběhu.

 

Kapitola 1. – Inzerát?!

Tony:

“A co kdybychom si podali inzerát?” Řekl jsem a usmál se na Maggie, která seděla vedle mně. Byli jsme spolu už 8 let a znal jsem jí. Měla svoje zásady a na tohle nepřistoupí. “A jaký, podle tebe?”  Odpověděla. Tak když už jsem s tím začal, tak to zkusím, pomyslel jsem si.  “Co já vím jen tak ze srandy, ať něco zažijeme. Co třeba najít si dominu?” Navrhl jsem. “To jsem od tebe mohla čekat” Usmála se na mě. “Ale tak zkusit to můžeme, stejně se nám nikdo neozve.” Skoro jsem se zakuckal. Tohle jsem nečekal. Muselo to být určitě tím vínem. Pozvedl jsem obočí v údivu. Usmála se na mně, tím jejím okouzlujícím úsměvem a odhrnula si její dlouhé černé vlasy.

Byli jsme skoro stejně staří. Teď nám bylo oběma 26, ikdyž Maggie oslavila narozeniny nedávno, zatímco mě čekali 27té. Tak jo, musím se chopit šance, o tomhle sním už dlouho a Maggie to věděla. Měl jsem rád hraní rolí a BDSM hrátky. Bolest mě ani tak nelákala jako podřízení a poutání samotné. Bohužel jsme oba byli spíš submisivního rázu a tak  nás naše hrátky plně neuspokojovali. Popravdě Maggie byla spíše vanilka, která mi jen trpěla moje choutky. Vlastně i já jsem byl vanilák, jelikož mé zkušenosti zahrnovali pouze hrátky s Maggie a moje fantazie.

Pak jsme spolu vymysleli inzerát, kde jsme psali, že jako pár hledáme dominu, která nás zasvětí a která se nás ujme. Popravdě jsme ani jeden z nás nečekal nějakou odpověď, a tak jsme nad ním moc nepřemýšleli a jen pár vět dali na první stránku, kterou jsme našli.

Pak přeci jen nastoupili účinky vína a tak už při psaní inzerátu jsme měli co dělat abychom ho vůbec dopsali. A i když Maggie by ho nejradši dopsala až potom, byl jsem neoblomný. Moc dobře jsem věděl, že pak už bychom se k tomu nedostali. Za chvíli bylo hotovo a Maggie mě odtáhla do postele. Já už byl dostatečně vzrušený od fantazií, které se mi rojili v hlavě už při psaní inzerátu.

A Maggie očividně taky, jelikož když jsem se dostal do postele, byla již nahatá a dožadovala se i mé nahoty. Polaskal jsem její prsa, které jsou tak akorát do ruky, co jsem na nich ale zbožňoval, jak byla pevná. Pak už jsem se, ale věnoval její lasturce, tak jak to má ráda. Rád ji dráždím pusou a tak i tentokrát jsem jí líbal v rozkroku, dokud se nenapjala v návalu orgasmu. Miluji, když jí přivedu k orgasmu jen pusou. Pak už jsem byl na řadě já. Maggie neměla ani práci s tím, aby mě vzrušila, to už jsem byl celou dobu. stačil tedy již naučený pohyb na nasazení kondomu a už jsem se dral do jejího klínu. Nebránila se, naopak se na něj těšila. Chtěla ho mít v sobě. Tvrdě jsem přirážel, tak jak to má ráda, to nastolené tempo jsem, ale nemohl vydržet dlouho. Udělal jsem se a pak jsme se oba znavení svalili na postel a těžce oddychovali. Za chvíli jsme spokojeně usnuli.

Druhý den jsme si na inzerát už ani nevzpomněli. Vlastně ani dalších 14 dní. Až třetí týden, když jsem kontroloval emailovou schránku jsem zjistil, že nám přišla odpověď.

Maggie:

“To byl teda zase nápad! Co budeme teď dělat?”

“No přeci odpovíme, ne?” řekl Tony. “A co kdyby jsme prostě dělali, že nám nic nepřišlo?” Navrhla jsem. Tony vypadal zklamaně, ale nakonec souhlasil. Však ono ho to zase přejde, řekla jsem si. Ale večer jsem nemohla usnout. Zatímco Tony vedle mě už pěknou chvíli spokojeně pochrupoval, mě se pořád do mysli dral ten inzerát a ta odpověď. Čím víc jsem nad tím přemýšlela, tím víc se mi do mysli draly další a další erotické fantazie. Co to třeba jen zkusit. Za to snad nic nedáme. Snažila jsem se ten hlásek ve mně udusit, ale stále rostl. A nedal mi pokoj. Musela jsem odpovědět. Domluvíme si schůzku a až jí uvidíme a budeme na místě, určitě nás to oba přejde. Třeba ani ona nás nebude chtít, až nás uvidí. Určitě! Navíc tu schůzku můžu dát Tonymu k narozeninám, bude mít nevýslovnou radost.

S třesoucíma se rukama jsem tedy vzala telefon, přihlásila se na email a odpověděla jsem někomu, kdo si říká Lady Raven. A rovnou jsem i navrhla schůzku v kavárně v nedalekém městě. Přeci jen jsem nechtěla riskovat, že by si někdo v našem městečku všiml jak jsme na večeři kdo ví s kým. A nechtěla jsem nic riskovat.

Odpověď přišla za okamžik, ani jsem to nečekala. Domluvili jsme se tedy na příští sobotu ve čtyři odpoledne. S tím, že si pak dáme vědět jak se poznáme. Až pak jsem byla schopná usnout. I když klidný spánek to nebyl. Byl plný sexu a to ne jen s Tonym, ale především s tajemnou Raven. Nakonec by to nemuselo být úplně tak špatný.

Samozřejmě, že jsem to s tím tajemstvím nevydržela dlouho a hned za tři dny na to Tony přišel. A měl takovou radost, že jsem si večer vysloužila vylízání. A tentokrát to udělal tak pečlivě, že jsem se dvakrát udělala. A snad by mě udělal ještě několikrát, kdybych ho nedonutila přestat. Chtěla jsem ho už konečně dovnitř. Povalila jsem ho tedy na záda a nasedla si na něj. Začala jsem přirážet čím dál víc a rychleji. Orgasmus se blížil a já na Tonym řádila čím dál víc. Byla jsem jak smyslů zbavená, ani jsem si nevšimla, že se udělal. Já, ale ještě ne. Napichovala jsem se na jeho ještě pořád tvrdý klacek, i když to vypadalo, že je to na něj už moc. Nakonec jsem se udělala a slezla. Ještě pořád mu stál, i když už pomalu začal ochabovat. Ještě jsem si ho strčila do pusy a pěkně ho očistila.

Jak se blížila sobota a naše schůzka, byli jsme oba více a více nervózní. A než jsem se nadála, byli jsme na cestě. Až po cestě mi došlo, že přeci nevíme jak se poznáme. Očividně to Raven měla lépe naplánované, protože než jsme dojeli na místo přišel mi mail. “Už tam je,” řekla jsem Tonymu “prý sedí úplně vzadu a na sobě má černo-červený korzet.” “Tak co připravená?” zeptal se mě Tony. “Ale jo, pojďme na to.” řekla jsem a snažila se, aby se mi hlas moc netřásl.

Vešli jsme do kavárny v centru. Jak se dalo předpokládat v tu dobu byla poměrně narvaná. Chvíli jsme stáli a rozhlíželi se. Pak jsme zamířili na konec kavárny k boxům. U posledního jsme se zastavili. “Lady Ravem?” Zeptal se Tony a s radostí jsem poznala, že nejsem nervózní jen já. Přikývla a ukázala nám, aby jsme se posadili. Až teď jsem si jí pořádně mohla prohlédnout. První co jsem si pomyslela bylo, že pokud je Raven přezdívka, asi vím proč jí má.  

 


Následující Kapitola
ko-fi

2 Comments - Add Comment

Reply