Soutěžní povídka z Vánoční soutěže

Tady pro vás máme povídku, která se zúčastnila soutěže a od její autorky jsme dostali svolení, že jí můžeme zveřejnit. Její autorkou je BlondeBitch.

Před několika měsíci jsem poznala svého Pána, svého prvního Pána. V BDMS jsem byla úplně nepolíbená, ale o to více mě lákalo vše kolem toho poznat. K narozeninám jsem dostala svou první sadu pout a obojek. 
Můj Pán byl zkušený, několik let se věnuje BDMS,“rukama“ mu prošlo několik submisivů. O to víc mě překvapovalo, že ho zajímám Já a moje „neposkvrněnost“. 
První lekce mi přišly, jako kdybych je někdy už zažila, ten pocit uspokojení, že oddám své tělo a především svou duši, bylo k neuvěření ten pocit, že To je to, co jsem potřebovala a hledala. Začaly přibývat hračky, rákosky, důtky, sexy prádélko, svorky. 
Se vším jsem dobrovolně souhlasila a dostala první pravidla. V osobním životě si na pravidla potrpím, jen Můj Pán jim dal nyní pravý smysl. 
Nikdy jsem nezažila důvěru, kterou jsem od něj dostala, kterou mi vybudoval. 
Nyní na svého Pána čekám každé setkání v kleče, připravená, tak jak si Můj Pan žádá a ve svých rukách držím připravený obojek a čekám až si Pán bude chtít se svou oddanou subinkou hrát…. 

ko-fi

Reply