Služba u Lady Raven – kapitola 21

Předchozí Kapitola

Bambi

14. den tréninku

Připadalo mi to jako celá věčnost, ale konečně nadešel ten den D. Můj trénink se chýlil ke konci, dnes si mě měla otestovat sama Lady Raven jestli jsem jí hodná. Nevím co si myslel pan B., ten toho na sobě moc znát nedával, já jsem si věřila. Nebo jsem alespoň věděla, že pro svojí Paní udělám cokoliv. Výcvik byl dost náročný a já si chvílema připadala spíše jako stroj, než jako Bambi, natož Tony, kterým jsem kdysi bývala. Připadalo mi to jako by to už nebyla ani pravda. Nyní jsem byla jen latexová hračka, která touží pouze ukojit touhy své Paní. Ty obří prsa mi už vůbec nepřipadala cizí, byla mojí součástí a dokonce mi po tréninku ani nechyběl můj penis. Bez latexu, který pokrýval mimo očí s velkými sexy řasami a vyšpulenými rty celé mé tělo jsem si nedokázala život ani představit. Ostatně jednalo se o mojí druhou kůži a tak by to ani nebylo pořádně možné. Nikdy jsem si nepředstavovala, že bych takto někdy mohla vypadat. Pas díky velmi utaženému korzetu jsem měla velmi úzký, dýchat jsem ostatně mohla pouze hrudníkem, tím se moje prsa jen více nadouvali. Moje silueta byla jak silueta nějaké pornohvězdy. Ano, přírodního na mě nebylo nic, byla jsem v podstatě vyrobená, nebo spíše přemodelovaná. Ale bylo to tak aby jsem se líbíla své Paní. Proto mi to nevadilo, ačkoliv jsem kdysi, snad v jiné realitě, takovými opovrhovala. A nebyla jsem to vlastně jen já. To samé se stalo mé manželce, která do toho všeho šla jen kvůli mě. Teď jsme byly jako latexové hračky obě. Byly jsme jak dvojčata. A přesto, že jsme teď byly odloučení a já podstupovala ten krutý výcvik, kdy jsem byla v podstatě přeprogramovaná, i tak jsem si pro svojí ženu v koutku mysli schovávala místo a myslela jsem na ní.

Tohle všechno a mnohem víc mi běželo hlavou, potom co mě pan B. zavřel do klece s tím, že můj výcvik je u konce a já musím počkat do večera na test od své Paní. Pan B. pak na mojí dočasný domov hodil černou plachtu, beztak byla latexová, to by mě na tomto místě vůbec nepřekvapilo. Já tak měla po 14 dnech konečně chvíli pro sebe a mohla jsem tak přemýšlet. Myšlenky se mi honily hlavou. Vzpomínala jsem, myslela na to co mě čeká a byla jsem netrpělivá. Ale nebylo toho moc jsem mohla dělat. Klec byla malá, musela jsem v ní být na čtyřech. Dokonce byla tak těsná, že jsem se nedokázala ani otočit. Musela jsem být schoulená a i tak moje hlava narážela na jednu stěnu mříží a můj zadek na druhou stěnu. Pozice to nebyla přijemná, ale já byla ráda, že mám tu chvíli i pro sebe a i tak si dokáži odpočinout. Ostatně jak znám svojí Paní, ten test nebude nic snadného. A pokud chci být i nadále po boku Lady Raven a zároveň i své manželce, nesmím zklamat. Najednou bylo všude ticho, neslyšela jsem ani vlastní slova. Zprvu jsem začala panikařit, netrvalo však dlouho a došlo mi, že mi nejspíš pan B. díky ovládání vypnul sluch. Ostatně i kdyby to bylo kvůli něčemu jinému, já neměla možnost jak to ovlivnit kvůli mé omezené pohyblivosti.

Nevím jak dlouho jsem tak musela čekat, zdálo se mi to jako věčnost. Pak jsem cítila nějaký pohyb, nic jsem však stále neslyšela a ven jsem také neviděla. Jediné co jsem poznala bylo, že mě někdo někam odváží, nebo odnáší. Pak zase vše ustalo. Když se delší dobu opět nic neděla, byla jsem zklamaná. Nebavilo mě už jen čekat. Byla jsem nervózní. Nevěděla jsem co mě čeká.

Pak, z ničeho nic, někdo odstranil plachtu. Oslnilo mě světlo. Najednou jsem slyšela. Hrála hudba. Pomalu jsem otevřela oči. Světlo bylo stále příliš oslnivé. Ale oči si pomalu přivykaly. Kolem mě jsem spíše cítila pohyb než abych ho viděla. Oči si však začaly dostatečně přivykat a já zjistila, že jsem na pódiu. Nevěděla jsem co mám dělat. Snažila jsem se tedy podívat dopředu a zaostřit na něco. Ano. V tom příšeří seděli lidé. A uprostřed. Uprostřed, nejblíže mě, nebylo pochyb, seděla Lady Raven. A vedle jejího křesla klečela Lolla, dříve známá jako Maggie. Moje manželka. Lady jí hladila po hlavě. Obě na mě koukaly, nebo jsem si to alespoň představovala, protože až tak dobře jsem na ně neviděla. Mojí pozornost najednou upoutal pohyb u mě. Podívala jsem se nejdříve do jedné strany, pak do druhé. Někdo stál vedle mé klece. Snažila jsem se podívat výše. Byly to nějací muži. Neznala jsem je, nikdy jsem je neviděla. Až po chvíli jsem si uvědomila, že jsou nazí. Ihned mnou projela vzrušení a intuitivně jsem se olízla. Nikdo by nevěřil, že ještě před čtrnácti dny jsem skoro nebyla schopná dotknout se cizího pravého penisu a teď se olizuji nadšením z toho co nejspíše přijde. Najednou jsem cítila jak se někdo dotýká i mého pozadí. Vzdech mi vyšel z úst. Podívala jsem se na Lollu a na Lady. Ta jen přikývla, věděla jsem co to znamená. Projela mnou další vlna vzrušení. Jsem hřeb večera, hlavní vystoupení. Několik mužů mě tu za chvíli zneužije všemy možnými způsoby… a já se na to těšila.

Pohledem na publikum jsem si neužívala dlouho, výhled mi zakryl něčí rozkrok. Jeho penis se mi blížil k puse a já ho bez váhání přijala. Zezadu se mi zatím druhý penis dral do jedné z direk. K tomu mě něčí ruce chytly za prsa a začaly si s nimi hrát. Byla jsem v sedmém nebi. Lízala jsem toho zepředu jako divá a co mi klec dovolila, zatímco druhý ze zadu začínal přirážet čím dál rychleji. Evidentně jim, ale klec moc nevyhovovala, protože mě z ní za chvíli vyprostili. Měla jsem tak příležitost si je trochu prohlédnout. Všichni tři měli latexovou masku, neviděla jsem jim tak do obličeje. Měli poměrně svalnatá těla, ale zase to nebyly žádní kulturisti. Co mě však zajímalo nejvíce, všichni byly poměrně dobře vyvinutí. Jeden mne vzal do náručí a nasměroval si mě na svůj penis. Druhý se na mne namáčkl ze zadu a začal se drát do mé ruhé dírky. Křičela jsem slastí. Bylo to něco jiného než vibrátory a dilda na kterých jsem trénovala. Tady to obyly opravdové penisy, cítila jsem přes latex jejich teplo a jak ve mě řádí.

Nevědělaj sem kde se nachází třetí z nich, ale dozvěděla jsem se to poměrně rychle. Ležel na zemi a ten co mě držel mne na něj položil, sám si vlezl za mě a ten třetí si stoupl přede mne. Tak využili všechny mé dírky najednou a nikdo nepřišel zkrátka. Nebýt tréninku za chvíli bych znavená nebyla schopná pohybu a orgasmus by mnou zmítal jeden za druhý. Takto jsem se cítila stále čílá a orgasmus, ikdyž to bylo k nevydržení, stále nepřicházel. Věděla jsem, že toho dosáhnu, jen na určitý povel od Lady, nebo pana B. Toho jsem však nevěděla jestli se někdy dočkám.

Trvalo to snad hodinu co jsme měnily polohy a než všichni vystřídali mé dírky. Nakonec se do všech mých dírek udělali. A nechali mě tak a já zůstala na pódiu sama. Plná, zneužítá a pořád šíleně vzrušená. Nevěděla jsem co dál. Podívala jsem se tedy směrem k Lady. Lolla na mě stále koukala. Kvůli latexové masce jsem nepoznala co na to říká, nebo si mysylí. Lady se však usmívala. A pak to udělala. Povel pro orgasmus. Nečekala jsem to, byl tak silný, že jsem padla na kolena. Přestala jsem na chvíli vnímat okolí a užívala si to. Když orgasmus odezněl a já se trochu uklidnila, učinila Lady povel znova. Následovala další vlna orgasmu. Ta už nebyla tak silná, i tak jsem vzdychala a křičela na celé kolo.

„A do třetice všeho dobrého, co říkáte?“ Doléhal ke mě hlas Lady Raven. Ozvalo se hlasíté „Annnoooo.“ Lady zopakovala povel a mnou tak projela další vlna orgasmu. Nevěděla jsem proč, ale strašně mě to vzrušovala. To, že mě Lady dokáže ovládat jen takto povely. Stačilo jen slovo, nebo vlastně jen pohyb ruky a já se svíjela v orgasmu. A divákům se to očividně líbilo také. Ozval se potlesk.

„Děkuji, že jste přišly na můj večírek. Tímto ho považujte za zahájený. A samozřejmě Cindy je všám k dispozici.“ Další jásot. Než jsem se mohla vzpamatovat, přišli opět ti tři a dali mě zpět do klece. Kolem mne začala hrát muzika a lidi se začali bavit. A hlavně začali se objevovat první odvážlivci kteří přišli na pódium za mnou. Nejprve si mě pouze prohlíželi, pak na mne začali sahat a netrvalo dlouho a začali mi před obličejem šermovat svými klýny. Ano, nebyly to všechno pouze muži, ale i ženy se ode mne nechávali laskat. Samozřejmě ani můj klín a zadek nezaháleli. A čím se večírek rozjížděl tím více drsněji se mnou všichni zacházeli. Ztráceli zábrany. Nevím kolik jsem uspokojila lidí, jsem si jistá, že za mnou chodili někteří i víckrát. Po několika hodinách jsem však byla unavená. Stále však na pokraji orgasmu, ve stavu kdy jsem nehodlala přestat z důvodu co kdyby se vytoužený orgasmus dostavil. Třeba alespoň za odměnu. Orgasmus se však nedostavoval. Cítila jsem se jak nějaká atrakce, a to mě na tom také vzrušovalo. Nemohla jsem se bránit, jak jejich ranám, lechtání, štípáni. Každý kousek mého těla si užil své. Nejvíce samozřejmě byly využívané mé otvory. Nevěděla jsem jak to zvládnu celou noc.

Po několika hodinách však zájem začal trochu upadat a za mnou již jen opravdový fanoušci. Když si mě užili i poslední hosté, kteří k ránu odešli, pustila mne Lady z klece. Lolla byla stále u ní. Lolla mi musela dokonce pomoci z klece. Byla jsem tak unavená, že jsem se sotva držela na nohou.

„Mám z tebe radost Bambi“ začala Lady. „Test si zvládla. Pan B. tě očividně lecčemu naučil a důkladně tě připravil. Měla by si mu být vděčná. Zatím si tě tedy nechám. Teď si však odpočiň.“

Byla jsem ráda, že zůstanu s Lady i nadále. Co mě však v koutku duše překvapilo, bylo, že jsem byla hlavně ráda že stále můžu být po boku i Lolle, své ženě.

Nevím jak jsem se dostala do postele. Vím jen, že v posteli jsem nebyla sama, byla zde Lady a hlavně i Lolla.

ko-fi

One Response - Add Comment

Reply