Spoutaní temnotou

Spoutaní temnotou je osmý díl ze série Strážci věčnosti od Alexandry Ivy.

Anotace:

Jaelyn byla mezi upíry výjimečná. Ostražitá, jako břitva nabroušená válečnice s dokonalými schopnostmi, které ještě umocnil výcvik agentky pro zvláštní úkoly. Nyní dostala zdánlivě jednoduchý úkol – předvést před Komisi Ariyala, prince Sylvermystů temných skřítků. Vědělo se o nich, že jedna jejich skupina je nápomocna Temnému pánovi při návratu k moci, znamenajícímu zkázu světa démonů i lidí…
Ariyal se snažil této pohromě zabránit a moc dobře věděl, že není času nazbyt, proto ho rozhodně nehodlal ztrácet před tribunálem. Nesmělo ho nic zdržovat, ani krásná upíří Lovkyně…

Stále se mi líbí styl psaní autorky, takže i tento díl mě bavil. Líbí se mi, že dokáže skloubit dohromady humor i napětí, v jiných knihách mi to moc dohromady nešlo, ale u této série je to to pravé. Kniha je zas o trochu delší (400 stran) než předchozí díl, ale vůbec to nevadí, protože se zase dozvíme mnoho věcí. Do čtení jsem se nemusela nutit, protože se čte snadno. Hlavními postavami jsou upírka Jaelyn a princ Sylvermystů Ariyal.

K příběhu: Upírka Jaelyn byla vycvičena jako agentka, proto pro ní není těžké splnit jakýkoliv úkol a také se o sebe dokáže postarat sama, nepotřebuje žádného ochránce. Její nový úkol, který dostala od Věštců spočívá v tom, že má před komisi předvést prince Sylvermystů.

Úkol se zdá velmi jednoduchý, do té doby, než to mezi nimi začne jiskřit. Jaelyn to nechápe, protože díky svému výcviku by neměla nic cítit a ani být schopná se zamilovat. Tak proč ji tedy ten Sylvermyst tak přitahuje?

Ariyal nemá absolutně v plánu nechat se předvést před Komisi, jelikož chce zachránit Zemi, takže by nejraději tu přitažlivou sexy upírku poslal ke všem čertům. A ještě víc to komplikuje ten fakt, že ho vážně děsně rajcuje a touží po ní.

A jak, že to všechno dopadne? To si musíte přečíst knihu a pak se to dozvíte 🙂

Cituji:

„Když ted máme celý tenhle obrovský dům pro sebe, co tu jen budeme dělat?“
Pouhá myšlenka na to, že se mu ty dlouhé tesáky zakousnou do krku, způsobila, že se okamžitě vzrušil, takže rovnou vykročil k pohovce.
Do ložnice by to prostě nemohl stihnout.
A jestli jim do dveří zase vtančí ten zatracený chrlič, mrskne s ním do krbu.
„Dovol mi, abych ti to ukázal, broučku,“ zamumlal a položil jí do polštářů. Než se nabažil pohledu na bledou krásu jejích dokonalých rysů a řeky havraních vlasů, málem zapomněl dýchat.
Jeho překrásná Lovkyně.
Jeho partnerka.
„Víš, Sylvermyste, pokud budeš hrát karty podle pravidel, možná ti dovolím, abys mi to předvedl víckrát,“ slíbila mu, pak se natáhla a strhla z něj košili.
Když odhodila ten příšerný kousek oblečení, usmál se a sklonil se jejím rtům.
„Výzvám nikdy neodolám.“

Konec citace

Věková skupina 18+, nechybí erotika stejně tak i napětí, kterého je zde hodně a také mnoho zvratů. Opět nechybí sympatičtí hlavní hrdinové, kteří se ze začátku nemohou ani vidět, ale postupem času mezi nimi vzniká velmi silné pouto.

Obálka je opět jednoduchá, ale mě právě zaujala svou jednoduchostí.

Konečný verdikt:

4-hvezdicky

ko-fi
Spoutaní temnotou
  • Hodnocení
4
Sending
User Review
0 (0 )

Reply