U Fotografa

Přemýšlela jsem co dát manželovi za dárek k narozeninám a pořád jsem nemohla přijít na to co by to mělo být. Až mi moje nej kámoška poradila. Že prý tomu svému dala erotický kalendář s jejími fotkami. Dokonce mi hned jednoho doporučila a že určitě nebudu litovat. Slovo dalo slovo a já se u toho fotografa objednala. Nahá jsem se samozřejmě fotit nechtěla a pro jistotu jsem si tedy na daný termín vzala několik erotických věcí. 

Před bytem fotografa jsem znejistěla. ‚Jsem si jistá, že se chci nechat fotit cizím mužem? Nedám manželovi něco jiného? Neměl jít alespoň se mnou? To by pak přeci nebylo, ale překvapení.‘ Tyto úvahy mi běhaly hlavou zatímco jsem přešlapovala před bytem. Nakonec jsem si ale dodala odvahu a zazvonila.

Otevřel mi celkem pohledný muž. Mohl být jen o něco starší než já. ‚To asi moc zkušeností s focením mít nebude.‘ Pomyslela jsem si, když jsem vcházela. Vřele mne přivítal a odvedl mne do „ateliéru“. Byla to spíše jeho ložnice. Měla jsem chuť se hned otočit a utéct. Viděl na mě jak jsem nervózní a tak mi nabídl sklenku vína na uvolnění. „Omlouvám se, nejsem profesionální fotograf, dělám to protože mě to baví.“ Omlouval se. „Ano je to moje ložnice kde obvykle spím, ale to přeci nemusí ničemu vadit. Navíc to kvůli naší společné kamarádce pro vás udělám zdarma.“ To mě trochu uklidnilo.

Řekl abych se převlékla do prvního kostýmku a že budeme moct začít. Ukázal mi kde se mám převléct. Odešla jsem tedy za zástěnu, kterou měl v ložnici a šel si připravovat nějaké věci.

Vzala jsem si jedny mini šaty které vím, že se manželovi na mne líbí. Bylo vidět, že udělali dojem i na fotografa. Ten mne však jen rychle pochválil jak mi to sluší a už mě vedl k posteli a říkal mi co a jak a pořád všechno fotil. Za chvíli jsme si dali přestávku. Dolil mi víno a povídali jsme si. Najednou jsem byla uvolněná. Dali jsme se tedy opět do focení. Navrhl mi, že by nebylo špatné kdybych si sundala kalhotky.

To mě zarazilo. Normálně bych to neudělala. Ale cítila jsem se tak krásně, že jsem to udělala. Ráda bych řekla, že to muselo být tím vínem, ale musím se přiznat, že jsem chtěla vidět i jeho reakci. Popravdě se mi dost líbil. A chtěla jsem se jednou v životě alespoň trochu odvázat. Pochválil mě a pokračovali jsme

Za chvíli mi řekl, abych si oblékla něco jiného. Ještě jsem sebou měla jeden obleček a tak jsem se šla převléct. Když jsem se převlékla, na chvíli jsem se zarazila, nevěděla jsem jestli se chci před někým cizím takhle promenádovat. Vždyť to přeci nejsem já. Násilím jsem umlčela svůj rozum a pokračovali jsme ve focení, povídání a pití.

Za chvíli opět naléhal, abych se šla převléct. Já už však neměla co. Řekl, že se nemusím bát, že mi určitě něco sežene. Šla jsem tedy za plentu a on mi podal bílé body. Oblékla jsem se a zjistila, že je úplně průhledné. Ne to přeci nemůžu. Fotek už máme určitě dost. Na chvíli jsem opravdu myslela, že uteču. Ale opět jsem si to rozmyslela. Focení mohlo pokračovat.

Za chvíli jsem se měla opět převléci. Popravdě jsem byla zvědavá co má ještě připravené. Řekla jsem si, ale že ať už to bude cokoliv, vezmu si to. Už jsem zašla dost daleko na to, abych to teď vzdala. Další obleček byl kostýmek služebné. Už při minulém focení jsem si všimla jeho výrazu ve tváři a jak na mě koukal. Teď už byla jasně zřetelná i jeho boule v rozkroku. Dělala jsem ale jako by nic.

Pak přišlo focení v županu. Jen v županu. Po tom vínu mi to už popravdě ani nepřišlo. Takže mi ani nevadilo, že mi župan rozevřel a fotil mě jen tak. Dokonce jsem mu pózovala. Cítila jsem jak vlhnu.

Poslední série, alespoň to tak řekl, byly jen kalhotky. Opět mi to vůbec nevadilo. On jen fotil a fotil.

Pak mi je najednou sundal. „Ještě pár fotek, když dovolíš, ale vezmi si tohle.“ V ruce držel anální kolík. Nevím co to do mě vjelo, ale souhlasila jsem. To jsem přeci nebyla já. Vzala jsem si kolík a on opět fotil. Ani nevím jak se to stalo, ale najednou se moje hlava ocitla blízko jeho rozkroku.

Nevím co to do mě vjelo, ale rychle jsem mu rozepnula poklopec. Nic pod tím neměl. Vytáhla jsem mu ztopořený penis a začala ho kouřit. Překvapením na chvíli přestal fotit. Pak si mě však otočil a strčil mi ho do jediné volné dírky, kterou jsem tam dole teď měla.

Netrvalo to dlouho a měli jsme oba orgasmus. Pak mě pomiloval během toho dne ještě několikrát. Když jsme se loučili, slíbil mi, že kalendář mi brzy pošle. Už se nemůžu dočkat jakou radost z toho bude mít manžel. Vlastně už po cestě domů jsem si vzpomněla, že určitě bude potřebovat i nějaký do garáže a já se tak opět brzy budu muset vydat k mému fotografovi.

ko-fi

4 Comments - Add Comment

Reply