Služba u Lady Raven – Kapitola 8.

Předchozí Kapitola

Kapitola 8 – Odpočinek

Tony

Konečně mne přemohl spánek. Další náročný den byl za námi. Opět v kleci, ale ta už mi přišla jako něco co je naprosto samozřejmé. Trvalo to dlouho, ale trénink a „doplňková strava“ od naší Paní se na nás začaly projevovat. Obstojně jsme zvládali kontrolovat náš orgasmus. Kdy jsme byly schopni i přes velké vzrušení orgasmus oddalovat. A vyvrcholení samotné pro nás velký problém již ani nepředstavovalo, protože jsme byly schopni i několikanásobného orgasmu aniž by nás opustilo vzrušení. Toto byl hlavně problém u mne a trvalo mi velmi dlouho toho docílit. I tak byl můj penis po orgasmu přeci jen chvíli ochablejší, ale velmi rychle se zase zpevnil. Orgasmus na povel nám, ale příliš nešel, přeci jen po takové době tréninku, jsme potřebovali alespoň nějaký čas fyzického dráždění.

A dnes se nám i podařilo na tom stroji, co nás dráždil všemi způsoby vydržet 4 hodiny a s orgasmy jen když nám to Paní dovolila. Proto jsem ihned po uvelebení ve své kleci usnul a naše Lady nám i slíbila, že za odměnu budeme mít zítřejší den odpočinkový. Ráno nás vzbudila vůně snídaně a teplého čaje. Paní nás pustila z klecí a pak nás i vysvlékla a oba si nás odvedla do sprchy. Maggiino tělo a moje však nevědělo, že má volno a tak jsme oba byly pořád šíleně vzrušení a měly chuť na sex. Na mě to samozřejmě bylo vidět snadno. Můj penis byl ztopořený, jako byl ostatně díky tréninku naší Paní většinu dne i bez mého výraznějšího úsilí. U Maggie to tak moc poznat nebylo. Sice se mezi nohama leskla, ale už nebylo poznat jestli to jsou její šťávy, nebo jen pot. Naše těla se totiž leskla od potu díky pobytu v latexu. Potom co jsme si vlezli do sprchy za námi přišla i Paní. Uvědomil jsem si, že to je vlastně poprvé co vidíme Lady celou nahou. Její prsa byla poměrně pevná i přes jejich velikost. A na jejím těle nebyl vidět ani chloupek. Byla prostě dokonalá. Měl jsem co dělat abych se na ní nebo na Maggie hned nevrhl. A u Maggie to vypadalo, že je na tom stejně.

„Teď si vás pěkně omyji.“ Řekla Lady a pustila sprchu. Pomalu a velmi důkladně nás oba začala omývat. Nevynechala ani místečko, i když naopak některým místům se věnovala více než jiným. „Tak jak se vám u mě líbí?“ zeptala se nás najednou. „Líbí a moc.“ řekl jsem bez přemýšlení. Lady se zarazila. „Paní.“ Doplnil jsem rychle. „No proto. Nezapomeňte, že ikdyž dnes máte odpočinkový den, stále jsem vaše paní. Ale každý by se přeci měl o své hračky pořádně starat a to teď také dělám. Rozumíte?“ Oba jsme přikývli a odpověděli téměř nastejno. „Ano, Paní.“

„Tak teď by jste mohli umýt vy mě. A ne že něco vynecháte.“ Usmála se na nás Paní. Bez řečí jsme se do toho hned pustili. Maggie si stoupla před Paní a začala jí omývat od ramen. Já si tedy stoupl za ní a začal od nohou a postupoval vzhůru. Nechvátal jsem i tak jsem brzy dorazil k jejímu zadečku. Musel jsem toho využít, kdy zas budu mít takto zadeček své Paní k dispozici. Zastavil jsem se tedy u něj a masíroval. Žádné protesty nepřicházely, tak jsem si řekl, že zkusím zajít trochu dál. Ruku jsem tedy dal mezi stehna Paní a sáhl na její štěrbinku a poštěváček. Čekal jsem nějaké vynadání nebo něco takového, naopak Paní jen trochu roztáhla nohy, abych měl lepší přístup. Podíval jsem se tedy nahoru a naskytl se mi nádherný pohled. Moje manželka se vášnivě líbala s Paní přitisknuté na sebe jak jen to jejich prsa dovolovala.

Už jsem se tedy nebál a začal se rukou věnovat nejdříve poštěváčku naší Lady. Pak jsem do ní postupně strčil i několik prstů. Pusou jsem se začal věnovat jejímu zadečku. Ze shora se začalo ozývat vzdychání. Po chvíli jsem si všiml, že vzdychání je dvouhlasné a ruka naší Paní v klíně Maggie mi vysvětlila proč. Také jsem z toho něco chtěl mít a tak jsem se postavil a svůj penis nasměroval mezi nohy Paní. Nechtěl jsem však aby Paní musela svůj postoj nějak upravovat, rozhodl jsem se, že zamířím do zadních vrátek. Svůj plán jsem začal uskutečňovat pomalu a opatrně. Vzdychání zesilovalo. Díky vodě a vzrušení jsem pomalu začal pronikat dovnitř. Paní se přestala líbat s Maggie a snažila se uvolnit, přestala tak i dráždit Maggie. Ta si tedy chvíli hrála sama se sebou, pak ale také klekla a pusou a rukou se začala věnovat Paní zepředu. Já mezitím začal strojově přirážet. Po celkem krátké době, tedy alespoň tak mi to přišlo, se nám povedlo Paní přivést k orgasmu. Díky našemu tréninku jsme však my s Maggie stále neměli dost. I tak nás Paní zastavila. Pak jsme se znova umyli a vylezli ze sprchy. My s Maggie snad ještě víc vzrušení než když jsme do ní šli.

Pak jsme se šli najíst. Po dlouhé době jsme tak měli normální jídlo a ne z misky. A pak jsme museli jít cvičit, aby jsme nepřišli o nabitou fyzičku, kterou jsme zde získali. A všiml jsem si že se to na nás docela projevilo. Naše těla vypadala vysportovaně, nikde nebyl žádný špek a Maggiina postava začala dostávat krásný tvar přesýpacích hodin i bez korzetu. Po hodinovém cvičení jsme se šli opět opláchnout, tentokrát každý sám. To celé bylo v naprosté nahotě a kupodivu mi to nijak nevadilo.

Paní nám mezitím přichystala oblečení. K našemu údivu žádný latex.  Tak především žádné spodní prádlo. Maggie dostala pak jen krátký top nad pupík s velkým výstřihem a velmi krátkou sukýnku. Její úbor vypadal jak z nějakého porno filmu. Já jsem na tom byl o poznání lépe. Upnuté jeany a tílko. Přes jeany však byl snadno viditelný obrys mého vzrušeného penisu. Magii ještě dostala boty s poměrně vysokými podpatky. Já byl tak rád, že jsem dostal normální boty.

„Tak a myslím, že můžeme vyrazit ven.“ Řekla Paní. Popravdě se nám v našem oblečení moc nechtělo. Především Maggie nevypadala nadšeně a doufala, že je to jen nějaký vtip. Nebyl. Za chvíli už jsme šli s Paní, která šla také v botách na podpatku, ne však tak vysokých. Její černé legíny dokonale obepínaly její nohy a zadeček. A top s výstřihem měla doplněný o korzet, který tak ještě víc zdůrazňoval její prsa. Takto vystrojení jsme dorazily na ulici. Šly jsme ruku v ruce a lidé se po nás samozřejmě otáčeli a ukazovali si na nás. Hlavně muži, které jsme potkali mi evidentně záviděli moji společnost. Dokonce i ženy se za námi otáčely. Většině z nich sklouzl pohled k mému rozkroku. Některé zrudly a odvracely zrak, jiné však na můj rozkrok nepokrytě civěly a usmály se na mě. Ze začátku mi to nebylo moc příjemné. Ale netrvalo dlouho a užíval jsem si tu pozornost. A to samé jsem si všiml i u Maggie. Která vyzývavě kroutila zadečkem. Párkrát se i zastavila u výlohy a s předstíraným zájmem se předklonila, tak že přítomní mohli zahlédnout, že je bez kalhotek.

Paní nás zavedla do restaurace, kde nám objednala jídlo. Během té chvíle jsme se spolu začali bavit jako nejlepší přátelé o všem možném. Po jídle jsme ještě zašli do parku, kde jsme se posadili na lavičku a odpočívali a užívali slunečního počasí. A pak jsme vyrazili „domů“. Po cestě nám Paní vysvětlila, že zítra nás čeká test. A že by jsme tak brzo měli jít spát. A že dnes obdržíme ještě jednu odměnu. Můžeme dnes spát v posteli. A dokonce já a Maggie můžeme spát spolu. Byly jsme Paní neskutečně vděční. Uvědomil jsem si, že Paní už nevlastní jen naše těla, ale i srdce.

Večer jsme měli s Maggie volný a sami pro sebe. Chvíli jsme zůstali ještě oblečení jak během dne, ale stejně jsme pak skončili bez oblečení. A uvědomil jsem si, že mi začíná chybět dotek latexu a už jsem se nemohl dočkat až v něm zase budu od hlavy k patě. Zbytek večera jsme strávili naší již tou nejoblíbenější aktivitou, sexem. Po několika orgasmech jsme pozdě v noci konečně unavení usnuli ve společném objetí. A úplně jsme zapomněli na to, že nás zítra má čekat nějaká zkouška.


Následující Kapitola
ko-fi

Reply