Vakuová pumpa BOOM LuvPump – recenze

Na začátek musím upozornit, že jsem nikdy předtím žádnou vakuovou pumpu neměl. A tak toto bylo moje první seznámení. A už teď vám mohu prozradit, že jsem za tu zkušenost rád. Ostatně rád zkouším nové věci a tak jsem byl rád když jsem dostal možnost otestovat tuto Vakuovou pumpu a mohl si tak odškrtnout další položku z mého seznamu hraček, které chci vyzkoušet. Rád bych také poděkoval sexshopu.cz a lascero.cz za možnost si tuto vakuovou pumpu vyzkoušet.

Pumpa na první pohled nepůsobí nějakým prémiovým dojmem, hned od začátku je jasné, že se zde hledí především na co nejpříjemnější cenu. Doporučuji však nenechat se zmást. Obal tedy nezaujme, najdete na něm však všechny možné důležité i méně důležité informace.  Samotný obal šel tak rychle stranou a já se jal prozkoumat jeho obsah. V balení najdete totiž průhledný plastový válec, manžetu, hadičku a balónek. Na sexshopu.cz který mi poskytl hračku na recenzi, za což jim ještě jednou děkuji, dostanete k této pumpě i erekční kroužek, který pomůže udržet erekci.

Samotný válec nemá pořádně čím zaujmout, je dost velký a myslím, že se nenajde moc jedinců, kterým by přišel malý. Je průhledný, takže si můžete kontrolovat jak na tom váš miláček je 🙂 Navíc obsahuje i měřidla a to jak v centimetrech tak palcích. Takže pak můžete kontrolovat jestli častější používání přináší třeba i nějaké výsledky 🙂 Bohužel měřidla moc k užitku nejsou. Nevím proč, ale při použití jsem na ně špatně viděl (někdy se mi válec „zamlžil“ 🙂 ) natož aby jsem na nich přečetl přesná čísla. Manžeta samotná, těsní poměrně dobře a jde snadno nandavat na válec i sundavat. A hadičce s balónkem nemám co vytknout. Práci odvádí výborně, a hlavně nevypadávají a drží na místě.

Při použití doporučím použít lubrikant, jde to s ním mnohem snáze. Zkoušel jsem i bez něj, ale prostě i zde platí kdo maže ten jede. Bál jsem se, že lubrikant bude na překážku a pumpa pak třeba nebude těsnit, ale když se pumpa „přicucne“ tak už nepustí a nemáte šanci s ní skoro téměř pohnout. Pocit samotný při použití pumpy neumím popsat. Stále se jedná o podtlak, takže se to trochu dá přirovnat, když vám přítelkyně saje bradavku (ale opravdu jen vzdáleně :)) Při používání pumpy cítíte jak se penis plní krví a zvětšuje. Nebolí to. Naopak já to shledával velmi příjemným. A když už si myslíte, že už jste na maximum zapumpujete ještě jednou, dvakrát. A díky průhlednému válci koukáte, že se váš penis přeci jen ještě zvětšil, ikdyž jste si mysleli že to už není možné. Jako s ničím to ale moc nepřehánějte. Pokud cokoliv začne bolet, uvolněte trochu podtlaku, nebo penis z pumpy úplně vyndejte. Za mě, ale musím říct, že bolest byla jen výjimečně. Spíše takové příjemné napětí. Ale bylo zvláštní, že někdy jsem mohl pumpovat až na maximum a bolest nepřicházela a někdy stačilo párkrát zapumpovat a už jsem musel podtlak povolovat.

Pumpu jsem zkoušel jak již s částečnou erekcí, tak i „z nuly“. Obě variantou fungují. Vždy ve výsledku byla erekce maximální a poměrně držela. Bál jsem se, že díky podtlaku bude penis ještě citlivější a tak pak nebude dlouho trvat a Darkmína si tak té velké erekce moc neužije. A ač možná penis byl trochu citlivější, možná díky kroužku, orgasmus nepřicházel dříve, ale zároveň orgasmus ani neoddálil.

Zatím tedy máme téměř samé klady. Zápor který mám je, ale nejspíš stejný pro všechny typy těchto hraček. Někdy prostě trvá než se přichytí. Musíte se správně nastavit. Párkrát se mi i prostě stalo, že vždy mi trochu vzduchu utíkalo a já tak, aby jsem udržel podtlak na stejné úrovni musel, průběžně znova a znova pumpovat. Někdy stačí i špatný pohyb a podtlak se trochu uvolní a vy tak musíte znova naštelovat a dopumpovat. Ale jak píšu, tohle bude platit nejspíše na všechny hračky s podtlakem.

Co závěrem? Pokud si nejste jisti, zda pumpu pořídit a toto by měla být vaše první zkušenost, jděte do toho. Za ty peníze rozhodně stojí. Navíc pokud se naučíte jak pumpu správně „naštelovat“ jde nasazení rychle a erekce je v cuku letu. V návodu doporučují po vytvoření podtlaku čekat 20 minut, aby erekce byla pevná a vydržela. A já musím souhlasit. Je určitě dobré chvíli počkat, než pumpu sundáte. Navíc pumpa samotná se dá dobře využít jako taková předehra. Jen si představte, přijdete domů z práce bez nálady na nějaké hrátky. Partner však vidí všechno jinak. Co je pro něj jednoduší, než vám spoutat ruce, použít na vás pumpu. Pěkně vytvoří podtlak a během čekání vám třeba předvede pěkný striptýz nebo se jen bude před vámi dráždit, uvidíte, že za chvíli už nebudete myslet už na nic jiného, než na to kdy už vám tu pumpu sundá a vy si budete moct pohrát.

ko-fi

Hodnocení
  • Kvalita
  • Funkčnost
  • Design
  • Balení
3.8

Zhodnocení

Kvalitní vakuová pumpa, která sice nezaujme vzhledem, ale rozhodně cenou. A přitom stále dokáže vytvořit silný podtlak. Pumpu bych doporučil všem, kteří si teprve chtějí osahat jaké pocity přináší podtlak. Nebo všem ostatním, kteří shání vakuovou pumpu a přitom chtějí ušetřit.

Reply