Vibrátor Funny orange

Tento mini vibrátor mě vážně potěšil, protože vibrátory na klitoris mám ráda. Nejlépe s nimi dosáhnu orgasmu. A líbí se mi, že jsou tak malé, takže si je můžete snadno brát s sebou na cesty. Jeden takový podobný jsem měla schovaný v přihrádce v autě a pokaždé, když jsem dostala chuť, tak jsem ho použila 🙂
Takže za něho děkuji Lascero.cz a Růžovýslon.cz. Jméno Funny orange ho vážně vystihuje, protože s ním zažijete mnoho zábavy. Krabička je taková nenápadná, ale to vůbec nevadí, protože s ní si stejně hrát nebudeme 🙂 Když ji otevřeme, nalezneme uvnitř vibrátorek a s ním čtyři různé nástavce. Dále je v krabičce návod na použití, ve kterém se dočteme, jak správně dát do vibrátoru baterii. Ale pokud budete hledat český návod, tak ho bohužel nenajdete.

Vzhled vibrátoru je příjemný, stejně tak i materiál. Barva je oranžová, jak už napovídá název. Silikonové nástavce jsou opravdu z dobrého silikonu a jejich nasazení je velmi snadné.
Takže stačí mít jednu tužkovou baterii, dát ji do vibrátoru, vybrat si jeden nástavec a zapnout a potom už si užíváte příjemnou slast.
Jak už jsem psala nástavce jsou čtyři a jsou to:
nástavec číslo 1. – zakulacený a hladký povrch
nástavec číslo 2. – ploché výstupky ve tvaru květiny
nástavec číslo 3. – větší a ostřejší výstupky
nástavec číslo 4. – menší, ostré, ale jemnější výstupky
Můj oblíbenec je nástavec číslo 4. S ním jsem dosáhla orgasmu nejsnadněji, ale každý si určitě najde svého favorita.
Jeho celková délka je 9,5 cm a bez uzávěru 6 cm.

Opět je jeho mírné mínus tužková baterie, sice stačí jen jedna, ale pokud ji zrovna nemáte po ruce, tak je to trochu smůla 🙁  Zároveň je i poměrně hlučný. Takže na žádné tajné akce za zavřenýma dveřma to úplně není. Ale jeho plus je voděodolnost, můžete ho tedy v pohodě omývat pod tekoucí vodou, ale musíte dávat pozor, aby se voda nedostala dovnitř vibrátoru. Není problém používat i lubrikační gely a to na vodní bázi, tak i silikonové, protože kdo maže, ten jede 🙂 Ošetřování je stejné, jako u jiných hraček, po použití ho opláchneme vodou a poté můžeme použít dezinfekci, já ji tedy používám na všechny hračky, ale je to na vás.
Na ovládání není nic těžkého, jednoduše rozšroubujete kryt na baterii, vložíte jednu tužkovou baterii a zase ho zašroubujeme. Pro zapnutí vibrátoru otočte jeho spodní část tak, aby šipka ukazovala na ON (zapnuto). A pro vypnutí otočte na OFF.
Bohužel vibrátor nemá žádné vibrační programy, ale i tak jsou vibrace celkem silné a mě osobně takto vyhovují.
Pro stimulaci ho může používat žena sama na masturbaci, nebo společně s partnerem, ale také muž sám.

 

Klady:                                                                                                                                             Zápory:

 vzhled (barva je taková veselá)                                                                                              tužkové baterie

 kvalitní materiál                                                                                                                       hlučnost

 voděodolnost

 jeho velikost (snadno se skladuje)

 jeho použití (může se použít i při sexu)

 může ho použít žena i muž

 cena

ko-fi

Funny orange
  • Kvalita
  • Výkon
  • Design
  • Příslušenství a funkce
5

Zhodnocení

Funny orange je takový malý šikula a určitě s ním zažijete mnoho zábavy. Přeji mnoho příjemných okamžiků.

Sending
User Review
0 (0 )

2 Comments - Add Comment

Reply