Vibrátor Vibe Therapy MERIDIAN

Takže po dlouhé době pro vás mám recenzi na hračku a jak už z názvu vyplývá, tak půjde o vibrátor a přímo o tento. Bohužel je nyní na Růžovém slonu vyprodaný. A opět za něho děkuji Lascero.cz a také Růžovýslon.cz. 
Jeho balení nikoho neurazí, krabička je taková jednoduší, ale i tak zaujme. Na výběr je celkem ze sedmi barev (modrá, růžová, fialová, tmavě modrá, béžová, bílá a černá), já mám růžový a je to taková jemná růžová. Dále se z textu na krabičce dozvíme, že:

 • je vyrobený ze 100% lékařského silikonu
 • je plně vodotěsný
 • je velmi flexibilní
 • má klidné, ale silné vibrace
 • má 7 řízených programů o intenzitě vibrací
 • má vysoce imaginativní a ergonomický design
 • má dotyková tlačítka pro snadné použití
 • je na dvě AAA baterie

Text na krabičce je v šesti jazycích (angličtina, francouzština, španělština, němčina, ruština a holandština), ale určitě textu porozumíte.

Krabička se nemusí otevírat, protože její vrchní díl je na magnet, takže ho stačí jen odklopit a vibrátor se nám ukáže v plné kráse. Není to žádný obr, ale to vůbec nevadí. Jeho celková délka je 17,5 cm a jeho průměr je jiný ve vrchní části než v části spodní, protože se rozšiřuje. Proto má ve vrchní části průměr 2,5 cm, ve střední 3 cm a ve spodní části 3,2 cm. Jak už jsem psala, někomu nemusí vyhovovat jeho velikost, ale pokud vám to nebude vadit, tak si s ním určitě užijete.
K jeho funkčnosti je potřeba dvou 2 AAA baterií (mikrotužkové), což je takové jeho menší mínus, protože se může stát, že zrovna tyto baterie mít doma nebudete, ale pokud jste praktičtí jako já, tak ano 🙂 Kryt na baterie se ze začátku může zdát dost nešikovně vymyšlený (když jsem ho poprvé otevírala, tak mi to moc nešlo), ale když se to s ním naučíte, tak to už není problém. Návod, který je součástí balení není v češtině, ale v angličtině, ale myslím, že i tak budete vědět, jak vibrátor použít.
Tlačítka na ovládání jsou dvě, jedno na zapnutí a vypnutí vibrátoru a druhé na přepínání vibrací. Při použití vůbec není problém tlačítka mačkat, jsou na správném místě.
Vibrace mají tři stupně intenzity (od nejslabší po nejsilnější) a čtyři pulzní vibrace. Další jeho výhodou jsou tiché vibrace, takže nikoho jím nebudete rušit.

 

tři rychlosti pulzací

jedna stupňující se rychlost

tři rychlosti vibrací

Pulzní programy:

 • 1. pulzování v dlouhých intervalech (střídání vibrace a pauzy)
 • 2. pulzování ve středně dlouhých intervalech (střední střídání vibrace a pauzy)
 • 3. pulzování v kratších intervalech (rychlé střídání vibrace a pauzy)
 • 4. pulzování ve čtyřech intervalech (první tři krátké a čtvrtý delší – opakuje se to)

Při hrátkách můžete vibrátor použít jak sami, tak i s partnerem, já využila obě možnosti a obě se mi líbily. Lubrikační gely můžete použít, ale jen na vodní bázi, při použití silikonového oleje by mohlo dojít k poškození povrchu. K mytí a údržbě používám proud tekoucí vody, jen pozor aby se voda nedostala pod kryt na baterie a potom použiji dezinfekci. Není to nic těžkého.
Takže teď už jen stačí, aby jste si vibrátor koupili a užili si s ním vzrušující chvilky a myslím si, že za tu cenu rozhodně stojí.
Ještě jeden tip, že můžete vibrátor použít k análním hrátkám, ale já osobně jsem to nezkoušela.

 

 

Klady:                                                                                                                                                     Zápory:

 Příjemný a kvalitní materiál                                                                                                                  Baterie

 Voděodolný

 Jednoduché ovládání

 Tiché vibrace

 Druhy vibrací

ko-fi

 • Kvalita
 • Výkon
 • Design
5

Zhodnocení

Sice na první pohled není velký, ale i tak si s ním užijete spoustu zábavy.

Sending
User Review
5 (2 )

Reply