Zajímavosti ze světa sexu

Nejdříve bych se chtěla omluvit, že jsem sem už dlouho nic nenapsala a tak to musím napravit. Takže se omlouvám, doufám, že mi odpustíte.

Dnes mám pro vás opět nějaké ty zajímavosti. Neříkám, že to bude zajímat každého, ale třeba pro mě je to zajímavé. Takže, narazila jsem na pár článků, které mě zaujaly a proto vám o nich něco málo napíšu. Něco málo je z historie a jinak je to z přítomnosti. Takže se pohodlně usaďte, protože začínáme.

Opět jsem si připravila 4 články a všechny jsou svým způsobem o sexu. První je z historie a jak už se píše, tak by spíš zaujal naše pradědečky, ale myslím, že i pro některé dnešní muže by byly tyto ženy zajímavé. Zde se můžete podívat na ideál krásy z přelomu století. Ale podle mého názoru tyto ženy jsou krásné, rozhodně lepší než dnešní móda vychrtlin.

Druhý článek, není ani tak článek jako spíš jen fotografie, ale i ty jsou celkem zajímavé. A zabývají se erotickými hračkami, některé jsou vážně trochu zvláštní, ale když se někomu líbí, tak proč ne.

Třetí článek je o tom jaké sexuální polohy mají nejraději ženy. Nevím jestli se na pořadí shodnou všechny ženy, ale je to tak pro zajímavost. Podle mě tedy na prvním  místě není misionářská poloha, ale mám jiné favority 🙂 a některé polohy ani neznám, tak to může být i dobrá inspirace.

A poslední článek je pro změnu o tom jaké sexuální polohy vyhovují mužům. Opět je to jen pro zajímavost, nevím jestli to mají všichni muži stejně a ani nevím, jestli to odpovídá. Přeci jen, to se budete muset zeptat spíše nějakého muže.

A jaký je váš názor na dnešní články? Pište do komentářů. Na vaše příspěvky se budeme těšit.

ko-fi

Reply